اي كاش رهبران ما سوسك مي‌بودند!..

بر اساس نتايج به دست آمده از يک سري تحقيقات بسيار دقيق و علمي، دانشمندان به اين نتيجه رسيده اند که سوسک ها(مخصوصا از نوعي که در درون توالت ها زندگي مي کنند) مانند انسان ها داراي احساس و عاطفه و قدرت درک حوادث رخ داده در پيرامون خود هستند.

نتايج اين تحقيقات نشان مي دهد که سوسک ها در منازلافرادي که داراي روح لطيف و احساس و عاطفه نيستند به هيچ وجه زندگي نمي کنند، پس اگر سوسکي را در منزل خويش ديديد بدانيد که در خانه ي شما مهر و عطوفت موج مي زند!!

و نبودن سوسک در ايران بنا به نتايج اين تحقيقات علمي برمي‌گردد به وضع تشنج بار و خشونت آميز کشور نه به برنامه‌هاي وزارت بهداشت!!.. چرا که ـ بنا به همين پژوهشهاي علمي دانشمندان؛ سوسک ها علاوه بر داشتن حس عاطفه، موجودات بسيار زيرک و باهوشي نيز هستند و به محض اين که احساس کنند صاحبخانه ي آن ها در حال انجام اعمال غير عاطفي است، فورا محل را ترک مي کنند.

اما انتشار اين تحقيقات جالب، تبعات جالب تري نيز به همراه داشته است، اين روزها مردم براي سنجيدن عملکرد افراد به دستشويي هاي آنان سر مي زنند و چنانچه سوسکي در آن مشاهده نکردند مشخص خواهد شد که افراد آن خانه بري از هرگونه احساس و عاطفه هستند!

بسياري از مردم کشور عزيزمان که اين روزها در بحراني ترين وضع خود در حداقل يک قرن اخير مي‌باشد، و از رهبراني کاملا بي عاطفه و احساس که از هرگونه قدرت درک و شعور بيگانه‌اند، وبکلي با آنچه در کشور روي مي‌دهد؛ از کشتارهاي بيرحمانه تا تجاوز به مردان و زنان، و پاره کردن پرده‌ي عفت و حياء، و دروغ و مکر و تغلب در سطوح بالاي مديريت، و رشوه‌خواري و سوء استفاده از مراکز قدرت، و ديکتاتوريت در حکم و گراني، و بيکاري جوانان، و اعتياد و چپاول مال و ثروت بيت المال، و فرار مغزها، و فراري دادن اموال عمومي، و… فاقد احساس و شعور هستند، پس از خواندن گزارشات منتشر شده‌ي مربوط به اين تحقيقات علمي در برخي از مساجد و تکايا دور هم جمع شده و پس از خواندن دعاي کميل، از خداوند خواسته‌اند تا رهبراني سوسک يا با شعور و احساس سوسکانه به ما ارزاني دارد…

و بنا به گزارش گامرون اين موضوع باعث شده اخيرا يکي از مقامات ارشد رژيم که سر و صداي بسياري نيز در مورد  انتخاب مجدد او به گوش ميرسد، عده اي را اجير کرده تا سوسک هايي از کشورهاي همپيمان روسيه و چين وارد کرده و به دستشويي منزل وي منتقل کنند.

اين مقام ارشد که دومين مقام برجسته ي کشور نيز شناخته مي شود قصد دارد با جمع آوري هر چه بيشتر سوسک ها، کانون خانواده ي خويش را گرمتر و خود را فردي عاطفي تر نشان دهد اما مشکل آن جاست که سوسک ها به مجرد پي بردن به هويت صاحبخانه از دستشويي مي گريزند و حتي شنيده شده تعدادي از سوسک ها که موفق به فرار نشده اند نتوانسته اند ننگ حضور در خانه ي اين مقام ارشد را تحمل کرده و ناگزير خود را حلق آويز کرده اند.

البته بنا به گزارشات موثقي که يکي از اعضاي بيت رهبري ـ که نخواسته‌اند نامشان فاش شود ـ به ما رسيده برخي از سوسکهايي که در حال فرار دستگير شده‌اند براي بازجويي و تجاوز به کهريزک منتقل شده‌اند. مؤسسات جهاني دفاع از حقوق حشرات از خطر تجاوزجنسي سپاهيان امام زمان (!) به اين حشرات عاطفي که باعث رنجور شدن و گوشه‌گيري آنها از جامعه حشرات خواهد شد اظهار نگراني کرده‌اند، و در بيانيه‌ي مشترکي از دولت جمهوري ايران خواسته‌اند به بازرسان صليب سرخ جهاني و پزشکان برون مرزي اجازه ملاقات با آنها را بدهد.

منبع: سني‌نيوز دات نت

3 پاسخ

 1. یازده قسمت از بدن آیت الله خامنه ای که به آن نیازی ندارد

  گوش: رهبری نیاز به گوش ندارد، چون افرادی که با او حرف می زنند، همان چیزهایی را می گویند که خودش گفته است، به همین دلیل اصلا نیازی به شنیدن آنچه گفته است، ندارد.

  چشم: به گفته پزشکان رهبری نیاز به چشم هم ندارد، چون دشمنانی را که وجود ندارند و شبیخون کرده اند از ده هزار کیلومتری می بیند.

  دست: رهبری نیاز به دست ندارد، چون همه جا دست دارد، و مشکلی هم احساس نمی کند.

  معده: به گفته پزشکان رهبری نیاز به معده ندارد، چون اگر داشته باشد، ممکن است گرسنه اش بشود و یادش بیفتد که مردم گرسنه اند، به همین دلیل اصلا نیازی به آن ندارد.

  دماغ: به گفته پزشکان دماغ یا برای احساس کردن بوی خطر است، که رهبری اصلا این بو را احساس نمی کند، یا برای نگه داشتن عینک است که عینک به درد کسی می خورد که بخواهد از چشمش استفاده کند، که ایشان بدون عینک هم در جریان همه چیز هست.

  سایر انگشت ها: اصولا به گفته پزشکان سایر انگشت ها( بجز انگشت اشاره) یا برای گرفتن چیزی است یا برای دادن چیزی به کسی، ایشان که همه چیزها را گرفته، چیزی هم نمی خواهد بدهد، می ماند یک انگشت اشاره که هر وقت بلندش می کند، بیست تا روزنامه نگار می افتند زندان.

  پا: انسان شناسان معتقدند عضوی به نام پا برای رفتن است، وقتی همه چیز پیش شما بیاید، نیازی به رفتن ندارید.

  ابرو: ابرو یک عضو در صورت است که معمولا یا برای خوشگلی است یا برای حفظ امنیت نظام، وقتی کسی نتواند بگوید بالای چشم آقا ابروست، و اگر بگوید باید برود زندان یا حداقل سه هزار کیلومتر فاصله بگیرد، ابرو به درد آقا نمی خورد.

  خال لب: رهبری به خال لب دوست گرفتار نمی شود، برخلاف رهبر سابق( آیت الله خمینی که به خال لب دوستش گرفتار شد) ایشان یک خصوصیتی دارد که هر کس به او توجه کند، در هر حال گرفتار می شود، به همین دلیل نیازی به خال لب ندارد.

  سیستم عصبی: سیستم عصبی برای نشان دادن واکنش است، مثلا شما دارید سقوط می کنید، سیستم عصبی به شما هشدار می دهد، یا در یک سطح شیب دار بطرف پائین هستید، سیستم عصبی به شما می گوید که دارید پائین می روید، یا شب ها صدای مرگ بر دیکتاتور می شنوید، سیستم عصبی به شما می گوید باید زودتر یک کاری بکنید. به گفته پزشکان معالج رهبری این سیستم مدتهاست از بین رفته است.

  غدد اشکی: معمولا غدد اشکی در انسان این خاصیت را دارد که وقتی اشک تولید می کند، انسان آرام و معتدل می شود، در رهبری هر وقت اشک تولید می شود، مثل هجده تیر 78 یا بیست و پنجم خرداد 88 یک روز بعد تعداد زیادی ادم یا زندانی یک مجروح می شوند، به نظر می رسد بخش فریاد حنجره ایشان با غدد اشکی کارکردش تغییر کرده، به همین دلیل وجود آن غیر ضروری است.

  نقل از کتاب طب الکبیر اثر محمد سرورالدین از دانشگاه آکسفورد، صص 220-228

 2. حواستان باشد کسی که جواب این کامنت ها را می نویسد ایرانی نیست. از طالبانی های افغانستان و مزدور عربستان سعودی است و از لحاظ زبان شناسی این ادعا قابل اثبات است.

  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:

  1- سایت صدای اسلام متعلق به طالبان و سایتی ضد ایرانی است.

  2- سایت صدای اسلام را افغانی های سنی متعصب می گردانند.

  3- جواب کامنت ها را یک نفر افغانی مزدور عربهای سوسمار خور می نویسد.

  4- به دو کامنت قبلی که داده ام (و پاسخ های لهجه افغانی که به من داده شده) توجه بفرمایید همه چیز برای تان مشخص می شود.

  درود بر ایرانی!

  زنده باد ایران!

  مرگ بر عربهای متعصب و مزدوران افغانی شان در سایت صدای اسلام!

  ضمنا چرا خفه شده ای و اقرار نمی کنی که تا دو ماه پیش توی همین سایت فحش به ایران و ایرانی می دادی. خلیج فارس را خلیج عربی می گفتی و صدها سوتی مفتضح دیگر؟؟؟؟

  ملای طالبانی برو گمشو!

  uyuyyuyy

 3. خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  1- سایت صدای اسلام متعلق به طالبان و سایتی ضد ایرانی است.
  2- سایت صدای اسلام را افغانی های سنی متعصب می گردانند.
  3- جواب کامنت ها را یک نفر افغانی مزدور عربهای سوسمار خور می نویسد.
  4- به دو کامنت قبلی که داده ام (و پاسخ های لهجه افغانی که به من داده شده) توجه بفرمایید همه چیز برای تان مشخص می شود.
  درود بر ایرانی!
  زنده باد ایران!
  مرگ بر عربهای متعصب و مزدوران افغانی شان در سایت صدای اسلام!
  ضمنا چرا خفه شده ای و اقرار نمی کنی که تا دو ماه پیش توی همین سایت فحش به ایران و ایرانی می دادی. خلیج فارس را خلیج عربی می گفتی و صدها سوتی مفتضح دیگر؟؟؟؟
  ملای طالبانی برو گمشو!

  !gfgfgfgf

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: