سكس خميني بادختر بچه‌ي 5 ساله!

داستان را از زبان نويسنده کتاب «لله ثم للتاريخ» آقای السيد حسين الموسوی از علمايان نجف بشنويد: او مي گويد كه وقتي خميني در عراق بود به يكي از شهرهاي عراق دعوت شد و از موسوي خواست كه با او همراه باشد، سفر انجام شد و در راه بازگشت آنها خواستند كه استراحت نمايند تا خستگي سفر را برطرف كنند، خميني فرمان داد كه به منطقه عطيفيه بروند چون آن جا فردي ايراني الاصل بنام (سيد صاحب) بود و او و امام دوستي و آشنايي زيادي با همديگر داشتند.

موسوي مي گويد: سيد صاحب از آمدن ما خوشحال شد … و سيد صاحب خواست كه آن شب را پيش او بگذرانيم، امام موافقت كرد … و هنگامي كه وقت خواب فرا رسيد … چشم خميني به دختر بچه‌اي افتاد كه چهار سال يا پنج سال داشت اما خيلي زيبا و قشنگ بود، امام از پدرش خواست كه دختر بچه را بياورد تا امام او را صيغه كند، پدرش با خوشحالي زيادي موافقت كرد و خميني در حالي شب را سپري كرد كه، دختر بچه در آغوش او بود و ما گريه و فرياد دختر را مي شنيديم.

نويسنده در ادامه می‌نويسد به نظر شما چرا پدر از تماس بدن خميني با دختر بچه‌اش و از اينكه خميني دختر بچه او را صيغه می كند خوشحال  می‌شود، بله، چون او معتقد است كه نزديك شدن به امام شرافت است گرچه با همين صورت زشت انجام بگيرد؟!

مرجع کتاب «لله ثم للتاريخ» نويسنده السيد حسين الموسوی صفحه 33-34 در بخش » المتعة وما يتعلق بها.

دانلود كتاب

کتاب به زبان عربی است اما براحتی می‌توانيد متوجه شويد، می‌توانيد از مترجم گوگل هم براي ترجمه آن استفاده کنيد.

در ادامه عرض شود که خمينی حتی به ازدواج متعه با دختر شيرخوار اعتقاد دارد همانطور كه در كتاب تحرير الوسيله ذكر كرده است. تحرير الوسيله جلد سه.

منبع: راهي بسوي تنفس

Advertisements

164 پاسخ

 1. سلام علیکم .من نمی دونم اصلا این سید حسین موسوی کیه ؟حقیقی یا …
  اما همینقدر رو می دونم اینکه عقد دختر قبل سن بلوغ هیچ مانعی ندارهد .مگر پیامبر بنا به گفته شیعه و سنی عایشه ام المومنین رو در هفت سالگی عقد نکرد و در نه سالگی با او ازدواج کرد .در سته عقد مانعی نداره اما ارتباط جنسی چرا ؟
  در تحریر الوسیله هم آمده عقد اشکال نداره نه…..و گرنه احمق اصلا به لحاظ جسمی می شه با بچه شیر خواره ارتباط داشت .تو رو خدا در نقد ها و…بیشتر ملاحظه کنید .من اصلا حاضر اینگونه در باره مثلا یوسف قرضاوی حرف بزنم و بگم یه دختر کوچیک رو به عقد خودش در آورده و…
  بخدایی که جفتمون قبول داریم این حرفها رو اگه یه غیر مسلمون نشنوه به شیعه فحش نمی ده به اسلام فحش می ده
  مگه کم کافر نیستن که به ازدواج پیامبر با ام المومنین عایشه از روی بی فکری و بی خردی تهمت های ناجور می زنن
  می گن اونکه پیامبرشون بود خب خمینی هم از نسل همونه
  در ضمن امام خمینی آدم فاضل و روحانی و…نه .یک آدم کاملا معمولی .حاضری درباره آدم معمولی اینطوری بگی.

  • همینی که در بارش مینویسی بزرگترین رهبر کل تاریخ ایران هست به دو دلیل یک زندگی ساده و دفاع از کشور به مدت هشت سال اونم در مقابل تمام زورگویان جهان چه کسی تو تاریخ ایران چنین سابقه ای داره؟
   برید از رزمنده های جنگ بپرسید نکنه مگید سرباز وطنمون هم خیانت کارنند. یا بعد از 30 سال هنوز خام هستند و اون کفار ترسو وطن پرستند؟!

  • نفرین بر همان پیامبر اسلامتان باد که همو بود که این فرهنگ جاهلیت اعراب را به ایران آورد

 2. چرا به ولي خدا توهين مي كني ؟بي پدرومادر البته انتظاري بيش ازاين نيست.
  قول ميدم دوره ي شماوبساط شمادرحال جمع شدن است.1400سال سكوت درحال شكستن است

 3. با نام خدا و با سلام
  من هم یک مسلمان و سنی هستم ولی خیلی از خرافات شما و اهانت شما نسبت به امام خمینی ناراحت شدم.
  امام چه دشمنی با ما اهل تسنن داشت و شما چشمهاتون رو باز کنید ببینید اسلام واقعی رسول اکرم را که خلفاء هم برای ان زحمت کشیدند و مبارزه کردند چه کسی در جهان زنده کرد
  این اعراب بی غیرت و شهوت پرست که نوچه اسرائیلند یا همان امامی که شما …
  خیلی برای خودمان متاسفم که خوبی های امام را نمیبنیم
  چیزی که نوشتید یک احمق در جنگلهای آمازون هم نمیپذیره
  حرفی بزنید که به عقل جور در بیاد

  پاسخ: عمرا اگر تو سني باشي

  • تو کجا اهل سنت کجا ؟ بزرگترین خیانت و ظلم و رو خمینی در حق اهل تسنن کرده . یه مسجد تو تهران ندارن . نمیتونین به راحتی ابراز عقیده کنین . به آنها میگن و هابی . بهتره این آقا خجالت بکشه و ساکت باشه تا اینکه بخواد طرف خمینی رو بگیره

   • درمورد این که درحق سنی ها حق تلفی می شد اجازه دهید من هم یک خاطره از دوران مهاجرت ام در ایران برای شماتعریف کنم . در سال 1365 خودم شاهد بودم که دولت خمینی دکترعلی مظفریان را که یک ایرانی سنی بود و از پول خودش یک مسجد در شیراز درست کرده بودتا ایرانی های سنی و مهاجرین افغان در آن نماز بخوانند اما این دولت به این مسلمان تهمت جاسوسی برای عرب ها را بست و پس از مدتی در حبس نگاه کردن او ، اعدامش کرد و حتی به جز از خانواده اش دیگرکسی را نگذاشت که در جنازه اش شرکت کند. من هم قبول دارم که دولت ایران هیچ گاه ارتباط خوبی با سنی ها نداشته . یک نفر که در ایران مهاجر بوده است.

   • جناب آقا مسجد سنی و شیعه نداریم مسلمانان همه یک مسجد یک قبله و یک قرآن دارند.
    نکنه اینم یادت رفته!!

  • از من می شنوی برو قران را مطالعه کن تا باورت بشه سوره النسا
   از همه جیز بی خبر

 4. هرچند دل خوشی از خمینی ندارم اما باور این ماجرا زمانی برایم ممکن خواهد شد که نمونه های متعدد دیگری از دوران جوانی، میانسالی و نیز سالخوردگی او به خصوص در ماههای اقامتش در پاریس و نیز زمامداری اش در ایران ذکر شود. موضوع ازدواج با کودک شیر خواره در بین بسیاری از فقیهان سنی و شیعه از صدها سال پیش مورد بحث بوده. برخی آن را قبول کرده اند و برخی آن را رد کرده اند. مختصر نگاهی به تاریخ فقه این مسأله را روشن میسازد بهتر است برای له کردن شیعه از مستندات غیر قابل خدشه استفاده کنید. هرچند به عنوان مسلمانی که قائل به تفرق مذاهب نیستم پیشنهاد می کنم به جای این مسائل به کلیت اسلام و نیز هویت ایرانی متمسک شوید تا بتوانیم با ایجاد جامعه چند صدایی هر یک برای خود تریبونی بیابیم و بدون توهین و زیر ذره بین بردن خطاهای پیروان گروه های مختلف دینی و غیر دینی، سخن خود را ترویج کنیم. پایدار و پیروز باشید.

 5. اگه این داستان واقعیت داشته باشه (که اصلا بعید نیست از اون خونخوار کثیف) باید به حال مردمی که او را رهبر خود میدانستند خون گریست.
  به یاد دارم سالها پیش در همدان شایع شده بود (بعدا ثابت شد) که مردی از دهات اطراف که پسر بیماری داشته نذر کرده بود که اگر پسرم خوب شود دخترم را به امام جمعه همدان می دهم در حالی که آن دختر معصوم قربانی حماقت و جهالت جامعه فقط 12 سال داشت.
  فکر می کنید اگر چنین انسانهایی در مملکت ما نبودند الان اینها به ما حکومت می کردند؟

  • برای شما ها با چنین طرز تفکراتی حجری متاسفم که کارها و صفاتی که لایق خود شماست به عزیزان و بزرگان ما نسبت میدهید
   شما حتی سنی هم نیستید که به اصل اسلام مبنی بر دروغ نگفتن هم پایبند باشید
   طرز صحبت شما که دیگر جای بحث نداردو ضعیف بودن و حقارت شما بر همگان مشهود است

 6. سلام
  فکر کردی این مزخرفات رو یک انسان عاقل و فهیم قبول می کنه؟
  اشتباه فکر میکنی!
  کسی که این مهملات رو باور کنه یه انسان ابله و نادان مثل خودته
  البته من بی ادب نیستم ولی دیدم ظلمه اگه این صفت رو به شما نسبت ندم

 7. اون آقایی که می فرماین اردواج دختر 5 ساله اشکال نداره واقعا باید گفت بنازم به شعورت. 1400 سال پیش عرب سوسمار خور رسمی داشته که تو ایرانی بی فرهنگ الان ازش تبعیت میکنی؟

 8. Sorry for writing in English, I cannot install Farsi on college computers.
  This story should be wrong. Khomeini had not been married until 28 and he did not used Mut’a as his other mates would do. His late marriage and avoiding Mut’a is more meaningful when you notice that both of them were very unusual in that time among the Shia clerics.
  I really dislike Komeini because of his order of killing prisoners in 1988, among his other mistakes,which are expectable from a guy in his 80s and far from his society (15 years physically and much more spritually) but I cannot accept any story like this, until more than one people can confirm it.
  I suggest you to control your hatred and be just even for your worst enemies.

 9. ریدم به هیکلت با این خبرت.شاید با خواهر مادر تو هم صیغه شده باشه برو یه سر بز مامانت بزن

  پاسخ: خوشبختانه ما چيزي به عنوان صيغه نداريم.. اشتباه گرفتي!

  • شما صیغه ندارید ولی جاش 20 تا 20 تو حرم خونتون جمع می کنید.

   پاسخ: خودت فهميدي چي گفتي؟؟؟

   • اينو از باد شكم گفتي زورت مياد حاجي بده خواهرت صيغه كنم نه اينكه صيغه ٍوابش بسيار زياده
    نبايد از صيغه كردن ناراحت شي

   • تو نفهمی !!!!

  • صیغه ندارید چون مثل حیوون خواهر و مادر نمی شناسید

   • آبجیت رو بیار می خوام صیغه کنم دلم الان واسه ….. ریز ریز شده

 10. این کتاب به نظر من کتاب مشکوکی است که قصد زیر سوال تشیع را به طور کلی دارد و در اینجا هم می توانید کتابی را در رد آن پیدا کنید
  http://www.shiaweb.org/books/llah_llhaq/index.html

 11. دورد بر شما …مرگ بر اسلام

  این مملکت تا قبل از اسلام هم دین داشت و هم مردمانش خداپرست بودند.پس خیلی به این دین وامانده بها ندهید که هرچه می کشیم از آن است.در ضمن این کثافت کاری ها هم فقط از مدعیان چنین مسلکی بر می آید….هندی زاده هایی که به ریسمان اسلام چنگ انداخته اند تا در این وانفسا بدوشند و بنوشند !

  پاسخ: شما هم كه با توهين كردنت دست كمي از اينها نداري

  • نازنین این دوست یک چیزی گفته شما باز فریاد وا توهینا سر دادی!
   بیا با هم ببینیم چی گفته:

   «این مملکت تا قبل از اسلام هم دین داشت»
   این توهین است؟ دروغ است؟ قبل از تشریف فرمایی اسلام پربرکت دین نداشتند؟

   «و هم مردمانش خداپرست بودند.»
   این توهین است؟ دروغ است؟ مردم این سرزمین قبل از حمله مسلمانان نازنین خداپرست نبودند؟

   «پس خیلی به این دین وامانده بها ندهید که هرچه می کشیم از آن است.»
   این توهین است؟ دروغ است؟ اگر توهین است چرا باقی ادیان را شما وامانده میدانید توهین نیست؟ اسلام نازنین اگر وامادنه نیست میشود یک جایی را جز سرزمین کفار نشان بدهی که داد و فغان مردم از احکام الهی آن به آسمان نیست را نشان بدهی؟
   اینها که میشکند و این همه جنایت که میکنند و آنها که قبل از اینها همین میکردند و هزار سال است که میکنند مسلمان نبودند و اسلام این نبود؟

   «در ضمن این کثافت کاری ها هم فقط از مدعیان چنین مسلکی بر می آید….»
   یعنی این کثافتکاریها الان از اهل این مسلک سر نمیزند؟ (درست که همه اهلش اینطور نیستند ولی آنها که این کارها را کرده اند و میکنند و خواهند کرد که اهل این مسلک هستند)
   یعنی در اسلام کشتن و قطع دست و پا و هزار و یک ناز و نوازش دیگر نبوده؟ یا اینکارها کثافتکاری نیست؟

   «هندی زاده هایی که به ریسمان اسلام چنگ انداخته اند تا در این وانفسا بدوشند و بنوشند !»
   آقای خمینی هندی زاده بود (به روایت قوی) خوب این الان توهین است که از اسلام استفاده یا سواستفاده کرد برای خودش؟ این دروغ است؟

   هی توهین توهین نکنید. بروید یک آینه دست بگیرید همین حرفها و چیزهایی که به دیگران نسبت میدهید بخودتان بگویید بعد ببینید کی روزش را شب و شبش را صبح میکند فقط با انکار دیگر عقاید و مرگ خواستن برای مخالف.

   پاسخ: اولا خود ما ميدونيم كه خميني هندي‌زادست و كسي اين حرفو بهونه نكرد براي توهين.. به نظر شما مرگ بر اسلام توهين نيست!! البته احتمال داره كه تو فرهنگ شما همچين كلماتي توهين نباشه!!.. اين حرفايي هم كه داري ميزني يه مشت كلي‌گويي بي اساسه خود شما هم خوب متوجه هستيد
   بعدشم يه جور از اديان ديگه حرف ميزنيد كه انگار همگي در آزادي و برابري و رفاه زندگي ميكنند و هيج مشكلي درونشون وجود نداره.
   مگه ما قبل از اسلام خيلي وضعمون خوب بود!! اونهايي كه مردگانشون رو بالاي كوه ميگذاشتند تا كركس مقدس اونارو بخوره چه كسايي بودند؟؟ اگر كه همه مشكلات با آتش‌پرستي ما حل ميشد همه همين كارو ميكردند و لازم به دستور شما نيود

   • برادر شما دنبال جواب که نیستی از سنی بدنیا آمدی و سنی خواهی ماند پس بحث درباره اینکه چی حق است چی نا حق است جایی ندارد.
    موضوع من چیز دیگری است. اینکه همانقدر که شما بقیه ادیان را ناحق میدانی از نظر آنها هم مال شما هست. همانقدر که شما به بقیه باورها «مرگ» بر میگویی آنها هم حق دارند به مال شما بگویند.
    و در جواب سوالت، نه! مرگ بر اسلام توهین نیست. گرچه حرف قشنگی هم نیست.
    چیزی هم که من میدانم این است که همان بقول شما آتش پرستها را مسلمانان عزیز کشتند تا سنگ پرست بشوند! (چطور است که آتش بعنوان سمب اهورا میشود آتش پرستی،‌چرخیدن دوره کعبه و سر به مهر گذاشتن و سنگ به پرتاب کردن به سنگ! نمیشود سنگ پرستی؟)
    بنده هم طرفدار هیچ دینی نیستم،‌چیزی که طرفدارش هستم این است که هرکسی به هر دینی دارد زندگی کند. این وسط بقیه با هم کاری ندارند الا مسلمین عزیز که همه را (حتی خودشان را! همانطور که داری اینحا میبینی) به القاب بی معنی مثل کافر و غیره متهم میکنند و هر کدام هم در داخل مرزبندیشان دمار از روزگار بقیه در میاورند. در اردن و یمن و عربستان بگیر و ببند شیعه است، در ایران سنی در عذاب است.

    بعقیده من رسم گذاشتن جنازه مرده تا حیوانات طبیعت بخورندشان خیلی خیلی قشنگ تر است از رسم مرده پرستی مسلمانان. هزار تا مثال بهتر بود شما درست همین یکی را که هیچ ایرادی به آن وارد نیست گیر آوردی؟!
    خوب مرده را بگذارند کرکس یا هر حیوان گرسنه دیگری بخورد، چه صدمه ای به شما میزند؟!
    برادر من در درین شما دست و پا قطع میکنند، گردن میزنند! شما گیر دادی به اینکه مرده شان را میدهند کرکس بخورد؟!(-:
    یک لحطه از تعصب بیرون بیا فرض کن بی طرفی ببین فرقی هست بین عبادتهای بی معنی اسلامت با عبادتهای بی معنی بقیه ادیان یا مثلا همان قبول خودت آتش پرستها؟!
    ضمنا این بار خواستی هوار بزنی توهین شد و فلان و بهمان،‌ببین آیا دین حنیفت به بقیه ادیان همان را روا کرده یا نه!

  • پیامبر دروغگوتون یه معجزه هم نتونست بیاره . معجزش تجاوز به دختر خردسال بود و سکس با زن شوهر دار

  • اگر ازاد بودم که دین انتخاب کنم بی تفکر مسیحی میشدم.هر چند سخت و طاقت فرسا باشد.عشق منه مسیح.به نظر من زنی که واقعا قابل احترامه مریم بود و هست و خواهد بود

 12. چه بحثی بین علما در گرفته که ثابت کنند مهمل و خزعبلی که برایش آدم میکشند از مال آن یکی بهتر است!
  بشینید منتظر تا از پس حماقتتان تغییری حاصل شود و آزادی بیاید.
  به کلم پخته بیشتر از کله پخته جنابان میشود امید بست.

  • جناب علیرضا با توجه به اینکه شما مرگ بر … رو توهین نمیدونید عرض میکنم : مرگ بر پدر و مادرت که به شما شعور و تفکر صحیح یاد ندادند . چرا که مرگ بر … در تمام فرهنگ ها و قاموس ها توهین است و توهین به ادیان و مذاهب کاری قبیح و شنیع است . در مقابل احتجاجات و مناظرات دینی و رد و تقویت ادیان که کاری پسندیده است و موجب هدایت و روشنگریست !

   • نازنین من با آنچه می گویم و می نویسم حتما که شعور خود را آشکار میکنم، قضاوت هم با خوانندگان.
    اما در مورد شعار «مرگ بر…» که البته از شعارهای محبوب مسلمین عزیز است، همانطور که گفتم گرچه که حرف قشنگی نیست ولی توهین هم نیست وقتی که به مفهوم عام بکار میرود چرا که توهین موضوعی است شخصی (مثل همینی که شما بکار بردی یا در بعضی دیگر از کامنتها خطاب به نویسنده و بنده و دیگران)

    نکته دیگر اینکه شما بنگر به تناقض درونی خودت ببین از کجا این همه خشم و نفرت سرچشمه میگیرد؟ از تعصب کورکورانه اسلامی یا از رحمت و ادب اسلامی؟
    شعار «مرگ بر…» را من که بکار نبردم! بردم؟ گفتم هم که حرف قشنگی نیست! نگفتم؟
    ولی این همه مانع از این نمیشود که شما از من عصبانی و ناراحت باشی فقط به صرف ابراز عقیده. و اول کاری هم که میکنی ترور شخصیت است. رفتی سراغ پدر و مادر بنده!‌(-:
    با این حرفها نمیخواهم بگویم حرف دلت رانزن. وقتی حرف میزنی خواننده قضاوت بهتری میکند.
    مقصودم این است که شاید بتوانم تناقض درون و نفرت و خشم حاصل از تعب را با این مقایسه نشانت بدهم شاید که ببینی.
    در مورد قسمت آخر هم خوش انصاف اول برو ببین دین شما در این مدت با بقیه باورها چه کار کرده بعد صحبت از توهین بفرما.
    چیزی که من دارم میبینم این است که هرجا سواد بیشتر است مردم بی دین بیشترند و رفاه بیشتر است و جنایت کمتر است و رفاه مردم بیشتر است و از قضا تنها جایی هم هست که همه ادیان قانونا اجازه دارند تبلیغ کنند میخواهد اسلام باشد میخواهد موش پرستی باشد یا ساینتولوژی!
    شعور و فکر هر کسی هم از گفته ها و نوشته پیداست، قضاوتش هم با خوانندگان.

 13. ببخش زیاده گویی میکنم.
  بنظر من شما طینت پاکی داری ولی دچار تعصب جوانی هستی.
  دنبال میگردی که باورت را تایید کنی نه اینکه به چالش بگیری. چشمم افتاد به این به اصطلاح دکتر کلهر و دریافتم که خریدار سخن مخالف نیستی و توجیهات غریب ولی موافق را بیشتر میپسندی. و عرض میکنم از آدم مغرض توقع نداشته باش تاریخ را با امانتداری بدستت برساند.

  • درود بر شما علیرضای عزیز. فهم و شعور هر کسی از کامنت هاش پیداست. خندم میگیره بعضی ازین خانوم هارو می بینم که چنان از امام جونشون دفاع میکنن که انگار بزرگترین رویاشون صیغه شدن برای امام اونم تو سن 5سالگی بوده. همیشه گفتم بازم میگم شاید تا 1ماه دیگه این نظام عوض بشه ولی میدونم عمر من کفاف نمی ده تا عوض شدن این فرهنگ زشت و عقب مونده خودمونو ببینم.

 14. چه مزخرفاتي يه بار خودت خبرو بخون بعد پخشش كن فكر كنم از نظر عقلي معيوب باشي .

 15. سلام
  من مطئمن هستم صاحب این سایت مسلمان که نیست هیچ دشمن اسلام هم هست
  خودتون فکر کنید یه مسلمونی که هدفش اصلاحه ! همچین مطالب بی اساس و بی فایده ای رو عنوان میکنه ؟
  مگه اون پیرزن نبود که زباله سر پیامبر (ص) می ریخت؟ مگه چیزی از مقام پیامبر نزد خدا کم می شد؟
  شما یه انسان کج اندیش و گمراهی هستی که قصد تفرقه بین مسلمونها رو داری
  خدا هدایتت کنه

 16. واقعا قشنگ بود دمت گرم از اینا راجع به ننت و خواهرتم بنویس تا بیشتر لذت ببریم مادر قهبه، کونی پدر سگ

  • شما با این شعور و تربیت بالات برو طلبه شو. اونجا در به در دنبال امثال تو هستند

   • واقعیت تلخه.

   • طلبه بودن افتخاریه که نصیب هر کسی نمیشه اقای ارش اگه مادرت تو رو با زنا به دنیا نیاورده بود شاید در مورد روحانیون بهتر قضاوت می کردی

 17. خباثت و درندگی خمینی بسیار بیشتر از اینگونه مسائل بوده است . قتل و کشت و کشتار از مصادیق محاربه و افساد فی الارض است !! حال انحرافات جنسی برای یک همچین درنده خویی ثابت شود یا نشود چیزی را عوض نمی کند فتأملوا !

  • اونقدر گمراه هستی که هیچ امیدی به بازگشتت نیست فقط اینو بدون خمینی کسی بود که خداوند بواسطه وجود پاکش آسمون رو رو سر افراد کم خردی مثل تو خراب نمیکرد

   • آقا محسن خیلی متاسف شدم که خمینی رو موجودی پاک پنداشتی . آگه شما مسلمانی ، برو قرآن را بخون خمینی رو که رد میکنه هیچی جایگاهش رو هم جهنم قرر میده تازه هوادارانش رو هم جهنمی خطاب میکنه .

   • منم ناجی ملت بد بخت ایران و منم کسی که خداوند در تمام ادیان به آمدن آن وعده داده است : بدان حمایت از جاهلیت گناه نابخشودنی در مکتب توحیدی است

  • درندگی مال پدر و مادرته پدر سگ اوباش

 18. شما واقعا از خودتون با این خبر خجالت نمی کشید!!! دیگه از اون ور افتادید. ابروی هر چی مسلمونه بردید. هر چرت مزخرفی رو پخش می کنید!! شما شریک دزدید یا رفیق قافله ؟؟

 19. سلام. اولأ بگم که بلوغ سن خاصی نداره که بگویید پنج ساله یا 9 ساله. این مسئله در بین فرقه های اسلامی متفاوت و مثل اکثر مسایل دینی در شیعه بر سرش اختلاف وجود داره ولی یقینأ که 5 سال دیگر قبل از بلوغ است. از بابت این که گمان می کنید در قانون مدون این نظام سن 9 ساله و 15 ساله وجود دارد همین قدر بگویم که همچین چیزی نیست و ارجاع به کتب اسلامی داده شده که بنا به روایت آن کتب مرجوعه این سن اتخاذ می شود. البته در قانون مجازات اسلامی این سن تعیین شده ولی شرایط کلی را به سن واگذار نکرده و بیرون آمدن موی زبر در ناحیه آلت تناسلی زن و مرد و جنب شدن مرد از شرایط مأخوذه در قوانین جمهوری اسلامی است.
  در باره سکس خمینی نمی خواهم بیشتر از این صحبت کنم که خیلی راحت می توانند توبه کنند و همه چیز تمام شود مگر نه اینکه کسی که توبه کند در اسلام بخشیده می شود. این اقا که خودش مرجع مسلمانان است. دیگر چه باکی است …

 20. از يه مشت خواهان بي بندو باري كه امام داغ رو دلشون گذاشته هيچ چيز بعيد نيست. مسلمون واقعي هيچوقت باور نخواهد كرد. ما زياد حرص نمي خوريم. داغ دلتون الهي بيشتر بشه.

  پاسخ: قبلا اسمت خاك نبود!!

 21. دیگه چرت و پرت ننویسید . هر چیزی هم حدی داره . درسته ما حکومت ایران رو قبول نداریم ولی با سند معتبر حرف بزنید . نه استناد کنید به نوشته عربی که خودش دختراشو زنده به گور می کرد اگه بگی نیروهای حزب الله لبنان این کار رو کردن یه حرفی چون فیلمشو دیدیم ولی ….

 22. در ضمن سنی ها در مورد شیعه ها همه چی می نویسن . خیلی براتون زشته این حرفا اگه ما بگی عمر و عثمان ابوبکر اینکارو کردن خوشتون میاد .
  البته طبق شواهد تاریخ از سنی خائن به پیامبر هیچ چیزی بعید نیست .

  • اولا تو بی جا بکنی دوما تو کثیف نجس کجا دیدی که صحت این حرف تائید شده باشد نکنه تو قرآنه.

 23. نه منطق داری که بشه بامنطق جواب داد نه دین داری که بشه جواب دینی دادنه انسانیت واخلاق سرت میشه که بشه جواب اخلاقی داد امااین رابدان این مردبزرگی که توی وهابی کوردل به اوتوهین کردی امروز به عنوان چنان محبوبیتی دردلهای مسلمانان دارد که بانوشتن این اراجیف بیشترخودرالجن مال میکنید چراغی راکه ایزد برفروز-هرانکس فوت کندریشه اش بسوزد

 24. خفه بابا هر چقدر هم مخالفه این حکومت و این دولت باشم ولی توهین به اسلام را نمی پذیرم این کارت خیلی بی عقلی بود اخه خودت هم یکم فکر کن بعد بنویس اخه کدوم ادم بی عقلی با دختر بچه 5 ساله سکس می کنه اگه امام بی عقل بود پس نمی تونست اینهمه طرف دار پیدا کنه و انقلاب!! کنه.
  خیلی آشغالی که اینطوری به اسلام توهین میکنی
  اگه زود تر این پست رو پاک نکنی بدبخت میشی

 25. قبول کردن این موضوع خیلی سخته چون سند معتبری نداره در ضمن نه به شیعه کار دارم نه به سنی اخه خدا رو خوش میاد با یه دختر بچه 5ساله سکس کرد شما خودتون خواهر ندارید خودتون دختر ندارید به الله که این طرز تفکر قبل از عصر حجر هم نبوده

  • سوراخ یه دختر 5 ساله باید خیلی کوچیک باشه . اگه یک ادم بزرگسال با یه دختر 5 ساله سکس کنه مطمئنا اون دختر خواهد مرد. سوراخش جر میخوره و خون میاد . از خونریزی میمیره.

 26. درود بر اهل درود
  امام خمینی در کتاب تحریر الوسیله ازدواج با دختر در هر سنی را جایز می داند اما آمیزش با او را تا قبل از بلوغ حرام اعلام می کند. در ضمن می افزاید اگر کسی چنین کند تا ابد حق آمیزش با وی را ندارد ولی حتی بعد از طلاق باید نقه اش را مادام العمر بدهد.
  کاملن اعتقادی مخالف با آن چه گفتید. نویسنده جهان آخرت را تصور کند که برای هر دروغی بازخواست خواهد شد این سخن 14 معصوم است که التهمت اشد من الغیبه و الغیبه اشد من الزنا

 27. به نظر من هم کاملا غیر منطقی و باور نکردنیه…

 28. بسیار بحث جالب شده. من این مسئله رو از نظر حقوقی نه رد می کنم و نه قبول چون شاهدی نمی بینم. (البته الان دارم کتابو دانلود میکنم. عربی هم بلدم). اما مسئله اصلی اینه که وقتی سکس با یه نوزاد که هیچ، با بچه بز و شتر و خر برای این روحانیت شریف اسلام حل شده، مگه دیگه چیزی بالاتر از این هست. مغزت اگر قبول کنه، انجام هیچ کاری سخت نیست. پندار نیک که نباشه صحبت کردن از کردار نیک احمقانه ترین کارهاست. من از کارایی که یه پندار مریض و روانی می تونه بکنه هیچ وقت تعجب نمی کنم.

 29. یا خیلی احمقی یا خیلی ساده ای که این مزخرفات وباور می کنی و برای بقیه هم می گی

 30. تا آنجایی که من اطلاع دارم این کارها از خمینی بعید نیست. مگه همین خمینی نبود که دستور کشتن هزاران عالم اهل سنت را صادر کرده .به نظر شما این همه عالم از اهل سنت به دستور چه کسانی کشته شدند. گناهی داشتند. به چه خاطر بوده برای شهوت حکومت رانی، این هم برای شهوت جسمی

 31. سلام دوستان من نميخوام در باره شخص نظر بدم هر چند معتقدم هر كاري از اين دست افراد بگي كمه. بر فرض مثال كه اسلام اين كار رو حلال دونسته باشه و خميني از دين خارج نشده باشه ولي ايا فقط برا خميني و امثال اون حلاله؟ چرا جوونا رو با هم ميگيرن از اين قوانين براشون وجود نداره؟ پس ببينيد دوستان اين قوانين رو فقط برا خودشون مهم و لازم الاجرا ميدونن. از اسلام هر چي براشون خوب باشه استفاده ميكنن. مگه حلال نيست خب بزارن بقيه هم استفاده كنن. خميني هم دخترشو به صيغه اينو اون در بياره چه اشكال داره؟ مرگ خوبه ولي برا همسايه؟ اگه يه نفر اين كار رو كنه بخداوندي خدا همين اقايون اونو مفسد في الارض ميخونن و اعدامش ميكنن.
  اگه اسلام اينه همون بهتر كه كافر باشيم. بقول شاعر كه ميگه
  اينهمه روزه و نوحه خوندي يه لقمه نون دست كسي رسوندي؟
  يه چيز ديگه خداييش تا حالا يه اخوند يا روحاني رو ديدين به كسي كمك كنه؟
  پس اسلام تحت تححريف شديد هست دوستان
  خوش باشين اگه موندين اينا ببرنتون بهشت بدونيد كه سخت در اشتباهين باي

 32. خداييش از تو بعيده اين حرفا چون مطمانا بيسواد نيستي من ميگم دنبال چي ميگردي شدي اقاي كروبي كه ادعا ميكنه به زندانيا تجاوز ميشه و ازش سند كه ميخاهن ميگه خودم سندشم.
  بياييد منطقي حرف بزنيم شايد چيزي از هم ياد گرفتيم
  اره عزيزم.

 33. دیشب (19 September )کانال تاویزیونی V.O.A مصاحبه با یک پسر و یک دختر جوان را که به آنان تجاوز شده بود نشان داد.

  آقای ABEDI ای کاش این برنامه را می دیدی تا به تو اثبات شود که به جوانان این مرز و بوم در زندان های حکومت مقدس اسلامی تجاوز شده . آن پسر موقعی که خواست بگوید به من تجاوز کردند بغض گلویش را گرفته بود همینطور اشگ نیز در چشمانش حلقه زده بود . آقای کروبی حقیقتی را مطرح کرد که هیچ کس غیر از او چنین شجاعتی نداشت- پس آقای کروبی کاری کرد کارستان و اجرش نزد خداوند سبحان محفوظ است. من از جماعت آخوند خوشم نمی آید ولی بعضی آز آنان واقعا استثنا هستند مثل کاری که آقای کروبی کرد.

 34. مادر ج..
  تو در حدي نيستي كه اسم امام مارو بياري .

  • هيچ دليل و سندي در اسلام نيست كه براي بردن نام خميني بي لياقت بايد به يك حدي برسيم،دايي مظلوم من رو همه ي اهالي شهر قبل از اعدام ديدند كه همه ي دندوناش شكسته بود و صورتش سياه و كبود شده بود ولي از ترس امام رياكار و خون آشام شما احمقا به روي خودشون نمي آوردند.

 35. این فکر و ایده فقط از یک انسان مریض وروانی صادر میشه

  حتی نقل ان نیز از یک روانی مریض ممکنه و بعد هم وقت عزیز ما را صرف چه مطالبی می کنه

 36. آدم نباید هر حرفی که میشنوه باور کنه پس عقل آدم چی میشه

 37. دوست گرامی اولا این از مسلمات فقه شیعه هست که نزدیکی با دختر غیر بالغ ممنوع است ثانیا خودتان قضاوت کنید ایا با عقل سازگار است که عالمی مشهور مثل آقای خمینی با دختری پنج ساله هم بستر شود؟ ثالثا ذکر این سخنان مشکوک فقط آنهم از سوی شما باعث بدبینی و کینه بین شیعه و سنی خواهد بود. اگر نویسنده شیعه ای در مورد یکی از علمای محبوب اهل سنت چنین حرفی بزند( که متاسفانه برخی از افراد نادان چنین می کنند) شما چه برزداشتی خواهید کرد؟
  موفق باشید و پیروز

 38. خوب عاقبت به شر شدن سبزی فروشها

 39. چه پایگاه خبری با حالی دارید از سید حسن خمینی هم با افتخار مینویسید از همه چیز خمینی بچهباز از این حرفا موسوی و کروبی چه حامیان خط امام مذهبی و خدا پرستی داره به به به ملعونید ملعونید سبزی فروشها

  • اسمتم بهت میاد.. یه ی کم داره..

   • یه ی که چه عرض کنم خیلی چیزا کم داره مثل دزد قاپ اول اسمشم هول دستمال و … آرش جان

 40. من از سبز و قرمز وبنفش متنفرم مین اسم من نوشتان باد

 41. من نمیدونم این خبر راسته یا دروغ به هر حال اگه اتفاق افتاده باشه من تعجب نمی کنم چون با این خرافه بافیهایی که این جور آدمها گریبانگیرش هستن و اسمش رو گذاشتن اسلام و اعتقادات و از این جور حرفها – ازشون بعید نیست که یه همچین کاری بکنند چه بسا که نصف احکامشون هم در رابطه با این چیزهاست یعنی دغدغه هاشون همین چیزهاست و واقعا هم رهبری جامعه ما هم برازنده اینهاست چون مردم کوچه و بازار ما هم تابع این نوع نگرش و ایده هستند و اینها خوب میشناسند این مردم رو .

 42. چقدر نزدیکه روزی که همه باید در برابر خداوند متعال بایستیم و پاسخگوی اعمال و رفتارمان باشیم …

  آه من قله الزاد و بعد الطریق …

  باید به نحوی عمل کنیم که اگه خدا پرسید چرا این حرف رو زدی جواب قانع کننده ای داشته باشیم …
  کسی که کتاب لله … ثم للتاریخ، رو نوشته به دلایل بسیاری که باید روش بحث کرد شیعه نبوده و دنباله این بوده که فضای علمی بحث بین شیعه و سنی رو به یک فضای هوچی گری بکشونه … و واقعا براش متاسفم (برای اثبات این مدعا می توان به کتب زیادی از جمله لله و للحقیقه رجوع کرد)

  از شما دوستان عزیز مسئول سایت هم انتظار دارم که حداقل برای آخرت خودتان دست به چنین کارهایی نزنید و به چنین دروغهای بی پایه و اساسی متوسل نشوید.
  بستر بحث های علمی و دقیق همواره برای حقیقت جویان مهیاست …

  دوستدار مکتب اهل بیت علیهم السلام … همانانی که در وصفشان چنین نازل شد: انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا

 43. لَوْلَا جَاؤُوا عَلَيْهِ بِأَرْبَعَةِ شُهَدَاء فَإِذْ لَمْ يَأْتُوا بِالشُّهَدَاء فَأُوْلَئِكَ عِندَ اللَّهِ هُمُ الْكَاذِبُونَ

  اون اسلامی که به شما اجازه میده هر چی هوای نفستون میگه منتشر کنید و حد نخورید به درد عمه تون میخوره

  مطمئن باشید اگه قادر به این حد زدن بودم هر دوی شما (هم عثمان الخمیس که در واقع عثمان الخبیث است و این کتاب رو نوشته و هم اون سنی که این مطلب رو گذاشته)

  شماها آبروی علمای سنی در طول تاریخ رو هم میبرید… آیا محمد بن اسماعیل البخاری هم مثل شما از این بی اخلاقی ها میکرد؟ نه … ولی شماها با این حرفهای ضد اسلامی تون فقط آبروی تسنن رو میبرید.

  دوستان شیعه هم بدونند که در رد این کتاب «لله ثم للتاریخ» علامه مرتضی عسگری کتابی نوشته اند و اکاذیب اون رو مشخص کردند. ایشون تو فصل اول نشون میدند که نویسنده کتاب به دروغ خودش رو شیعه جا زده و اساسا امکان وجود فردی با مشخصاتی که در کتاب خودش رو معرفی کرده نیست.

  بله نویسنده اصلی کتاب همون عثمان الخمیسه (عثمان الخبیث!) ولی این دروغپردازیها فقط سوء ظن بقیه رو بیشتر میکنه

  بسیاری از برادران اهل تسنن ما هستند که دوستانه باهاشون بحث کردیم اما این فتنه انگیزی های امثال این سایت که در جهت تضعیف وحدت ما با برادران اهل سنته فقط دل آمریکا و اسرائیل و انگلیس رو شاد میکنه. همه برادران از سنی و شیعه بدونید مسئولین این سایت آگاهانه یا ناآگاهانه از ایادی استعمارگران و مستکبران هستند و این اختلاف اندازی ها استراتژی قدیمی اونهاست

  ما (حد اقل من!) با برادران اهل سنت در کمال دوستی مباحثه ها کرده ایم. اما این فتنه انگیزها حتی قران رو هم درست نفهمیدند چون تو منطق اسلامی برای همچین ادعایی باید چهار شاهد عادل بیارند و إلا حد بخورند

  ایادی استکبار هم بدونند این حماقتها در اختلاف ما با برادران اهل سنت مؤثر نیست.

  برادران اهل سنت شاهد هستند که بزرگترین حامی فلسطینیان (که سنی هستند) جمهوری اسلامی ایرانه که یک حکومت شیعه است. این تفرقه اندازیها فقط ماهیت اونها رو رسوا میکنه

  بر محمد و آل محمد و صحابی پاک ایشان صلوات!

 44. واقعا امام خمینی در 1988 دستور اعدام صادر کرد؟شما ها اون موقع کجا بودین؟جواب خونای ریخته شده رو کی باید بده؟ آیا ما به خاطر این ظلم نفرین نشدیم؟که فقر و بیکاری و اعتیاد علائمشه؟

 45. ey madar jendehaye kafar

  • نه بابا
   نمردیمو باطن به اصطلاح مسلمونارو هم دیدیم
   تو برو همون فحشتو بده تا همه بفهمن کم اوردی

 46. in neshooneye haroom zadegie shomahas ke in harfa ro mizanaid lanate khoda bar shoma va moaviye va yazido aboosofyan va ebne zAD VA EBNE SAD LANATOLAH ALAYHEM JAMIAN

 47. هممون میدونیم که هزاران قتل و کشتار به دستور آقای خمینی یا با اطلاعش انجام شده به نظر شما آیا همچین مردی میتونه مرده خدا باشه هر جا بی خردی باشه همین اتفاقا مییوفته مثل همین بابائی که دخترشو برای صیغه به خمینی داده شاید سکس با این بچه دروغ باشه ولی به نظر شما همین عمل صیغه درسته ؟رضایت اون دختر مهم نبوده ؟اون دختر اصلا معنی صیغه رو میفهمیده ؟من مسلمان زادم ولی از اسلام متنفرم البته ائمه رو دوست دارم نه به خاطر اسلام بلکه به خاطر حق طلبی و ایستادن در مقابل همین احکام که به دروغ به خدا نسبت میدن
  هر کسی که باعث مردن کسی بشه نزد خدا مسئوله من خدا نیستم ولی اگر جای خدا بودم حتما بدترین جای جهنم رو به آقای خمینی میدادم به خاطر اینکه اینهمه آدم به دستور یا با اطلاع اون آقا کشته شدن
  من نمیدونم چرا بعشی ها با اینکه میدونن جنایات خمینی رو بازم اونو قدیس میدونن
  خیلی برام مهمه بفهمم واقا چرا واقعا عقیده دارید کسیکه این همه خون رو دستشه میتونه قدیس باشه

 48. از خدا نمی ترسی
  با جهل ونادانی خود آبروی هر چی اسلام و مسلمان رو بردی
  فکر می کنی خدا گناهت رو می بخشه
  اول کمی فکر می کردی بعد به خمینی (رهبر انقاب) تهمت میزدی
  منابعت هم اصلا معتبر نیست
  من هرچی این کتاب گشتم پیدا نکردم
  راستی امام خمینی در تبعت بود و نمی توانست از نجف خارج شود پس چه جوری سفر کرده بود که در راه مرتکب این کار شود

 49. این که یه نفر یه دروغ رو بنویسه و بخواهد عکس العمل مردم رو بررسی کنه چیز جدیدی نیست. و سابقه طولانی داره ولی اینکه یک عده اینقدر با عصبانیت و یا بی ادبی پاسخ بدهند قطعا پسندیده نیست قطعا اون که می دونه داره دروغ می نویسه از یانجور حرفا راجع به خلفای اهل تسنن هم زیاد گفته شده ولی آیا باید باور کرد؟ یا باید توی این شرایطی که دشمنان اسلام منتظر تفرقه هستند اینها رو علم کرد و آب به آسیاب اسرائیل و آمریکا ریخت؟ متاسفم برای همه کسانی که زود با عصبانیت برخورد می کنند و هم برای کسانی که ندانسته از دشمنان اسلام حمایت می کنند.

 50. سلام
  خیلی پررو تشریف دارید و معلوم میشه چون هیچ حرفی برای گفتن ندارید توهین می کنید و تهمت می زنید.
  اینکه شما در برابر شیعه حرفی برای گفتن ندارید مسلم است چون اگر داشتید علمای دجه یک تون در مناظره با آیت الله دکتر حسینی قزوینی کم نمی آوردند.

 51. من ، شما رو دركت مي كنم . از شيعه زخم خوردي . عقده اي شدي، شيعه در مقابل خرافات شما قد علم كرد و در هم كوبيدتان ، اصلا بعيد مي دانم شما مسلمان باشيد. از كجا حمايت مي شويد؟ آمريكا،
  كاري ندارم فقط يك نفرينت مي كنم كه خيلي حال كني ، خدا انشاءالله در روز قيامت با عمر( لعنت الله عليه) و انصار اعوان ضال و گمراهش محشورت كنه

  • کدوم زخم از چه زخمی حرف میزنی.چرا ما باید از شما زخم خورده باشیم. بعدش عقده ای معلوم کیه ، خمینی مادر تو سیقه کرده به ما چه ما چرا عقده ای باشیم. تو باید از خمینی(لعنت الله علیه) عقده داشته باشی نه از ما.

  • ایول برادر سرباز حقا که بسیجی بودن لایقته لعنت بر عمر سگ پدر

  • کیرم تو هرچی شیعه و سنی که ما از هیچکدومش خیر ندیدیم

 52. مسخره تر و مزخرفتر از حرف وکردار کودتاچیان چرندیات شما بود

 53. کسانی که پشت سر مومنین حرف در میاورند زنا زاده هستند.
  ایشان نه تنها زنازاده بلکه خودشان هم کونی تشریف دارند. آقای امیری از دوستان نزدیک نویسنده این مقاله است. خودش به من گفت که چند بار او را گاییده است.

 54. تعصب مذهب و دین همه ما رو کور کرده
  چشم ها رو باید شست …

  • آرش کمانگیر: تعصب چشمای ما را کور کرده باید چشم ها را شست با برف و مایع دستشویی.

  • ما را کور نکرده سنی های بی پدر رو کور کرده

 55. آدم، البته نه شما، یک کم اگه فهم و شعور داشته باشه. این حرفها رو نمی زنه که الحمدلله شما اون رو هم نداری.

 56. جناب من اهل هیچ دین ومسلکی نیستم چون معتقدم دین افیون ملتهاست وتمام مصیبتهاازهمین دینه.ولی حالم ازآدمهای متعصبی مثل توبه هم میخوره مخصوصاًوقتی تعصبتون روی چیزهای مزخرفترازخودتونه.آخه شماسنی های خشک وبی شعوروکثیف وچرک که مثل میت می مونیدمیخواین بقیه روتحلیل کنید.شیعه هاهم که ازشماخرترند.شمایاآگاهانه یاناآگاهانه ملغبه دست سیاست شدیدویاخودتون صاحب سیاستیدبه هرحال گورپدرهمتون که یه عمرتوخریت ونفهمی برسرفرهنگ عربهای 1400سال پیش باهم دعوامیکنیدبریدگمشید

  • اهان
   این شد حرف حساب
   بلاخره یکی پیدا شد که لفظ قلم صحبت نکنه دمت گرم بنده خدا اسمت بهت خیلی میاد

 57. لياقت جواب ندارد

 58. bi sahabe bi pedar madar kharkose balki ei dokhteru khot bidi ya nekone nene bozorget bide. dar har surat jakeshi. mishe dastane badi dar murde khaharet bashe. gaeedamet.

 59. خودم می کشمت سگ سنی کثیف

 60. پدر سگ سلام
  تو سنی هستی و رهبرت هم عمر سگ کثیفه
  از تو وامثال تو بیشتر از ای انتظاری نیست
  راست میدونی رهبرت یعنی عمر چنتا پدر داشت؟؟؟؟
  خیلی بی پدری سگ کثیف

 61. مرگ بر شما و موسوی

 62. از خودت شرم نمیکنی از خدا شرم کن…..احتمالا اون دختر خواهر یا مادر تو نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته احتمالا تو باید حرومزاده باشی که همچین حرفی میزنی…وگرنه به مرد به اون پاکی همچین تهمتی نمیزدی.برو این حرفارو به ننه بابات بزن چون منم باباتو تو خیابون دید که داشت یه بچه ی 3ساله رو میکرد……..

 63. سلام
  ما همگی انسان هستیم خدا به همه ما عقل وشعور داده وبهترین راه برای اثبات حقانیت یک مکتب یا عقیده، راه منطق و دلیل و برهان است نه با الفاظ و کلمات ناپسند.
  دوست محترم راه بد جلوه دادن یا خراب کردن یک عقیده و مکتب اینگونه نیست چرا که با چنین روشی فقط نتیجه معکوس خواهی گرفت چه بسا حتی مخالفین آن مکتب را نیز با این روش از خود بیزار نمایید.

 64. من واقعا متاسفم برای شما حرومزاده ها که این چرت و پرتا رو مینویسین
  خمینی رو اینجور میخواین بدنام کنین؟
  نمیتونین حرومزاده های آشغال
  شاید اون بچه خواهر خودت بوده داشته با بابات حال میکرده

  • اولا حرومزاده تو ای که از پشت خمینی افتادی. دوما خمینی بدنام بوده و هست. سوما پدرت این کار رو کرده چرا به ما نسبت میدی.

 65. شما بسیجیهای فاشیست پرست همه دچار عقدهای جنسی هستید و کمبودهای عاطفی دارید. دلایل علمیش را هم روانشناس بزرگ Wilhelm Reich آورده. اسلام سالهاست که مرده و نامش فقط به زور چماق باقی مانده. مرگ بر شما دیوان.

  • فاشیست پدر و مادرته عقده ی جنسی رو هم خواهر و مادرت دارن که روزی هزار بار میدن

  • تو ی دیوانه از روانشناسی صحبت می کنی. تو اصلا می فهمی اسلام یعنی چی برو تحقیق کن بعد دهنتا باز کن.پر چرک

 66. به تمام برادران شیعه !
  اولا شما چرا کارمندان این سایت را محکوم میکنید چرا نویسنده این کتاب را محکموم نمیکنید که از خود شما ها است
  اگر پیامبر با یک دختر نو ساله ازدواج کرده جای عیب نیست چون ازدواج کرده ولی این خمینی لعنت الله علیه تنها یک شب را گذشتانده این یک خوش گذارنی سکس آقای خمینی است نه کدام صیغه

  شما شیعیان انقدر احمق هستید که بارها به اواز بلند به عرب ها توهین میکنید و سوسمار خور صدا میزنید در صورت که دوازده امام شما هم عرب است

  یک کمی شرم کن حیا کنید

  شما ها را خدواند از در گاه خود رانده است که به سرو صورت خود با تیغ و زنجیر و دستان میزنید

  این عمل احمقانه شما نیست ؟؟؟

  شما بخاطر امام دختر چی حتا مادرتانرا هم میدهید

  انالله معنا

  خالد از افغانستان

  • خالد بدر سگ افغانی تو اگه عرضه داشتی جلوی امریکاییها رو می کرفتی تا به خواهر و مادرت تجاوز نکنن نه اینکه بیای تو این سایت به بهترین رهبر معاصر توهین کنی

 67. من روزی 1000 بار به خمینی فحش میدم ولی این حرفا دیگه کس شره.
  1 حرفی بزن که راست باشاصلا قبول راسته ولی چرا کتاب دانلود نمیشه؟>

  • غلط میکنی مرتیکه ی زنازاده ی عقده ای که به امام فحش میدی برو به مادرت بگو به کدوم سگ پدری داده که تو را زاییده پدر سگ ولگرد اشغال

   • کسه ننه خمینی هندی زاده ضد ایرانی

   • تو شهر ما که دیگه آخوندا مشهورن.ریدم به هیکلتون که ابروی اسلام رو هم بردید.
    به ولای علی قسم اگه دروغ بگم.آخونده تو مجلس روضه بوده برگشته گفته خانوما من نگا نمیکنم.شما سینه تون رو باز کنید سینه بزنید.
    همین راهیان نور.چرا پسر دئختر جدا باشن و جریان نامحرم محرم باشه ولی آخوند محرم باشه و با خواهرمون تو اتوبوس حرف بزنه.
    فراماسونا هر گهی هستن بخدا از اخوندا با لیاقت ترن.
    جدایی دین از سیاست و بس

 68. باسلام واحترام
  ریدم توهیکل گوینده ونویسنده وهر حرومزادهایی که این خبر رو باور کنه
  موفق باشی حرومزاده

 69. ای نعلت بر کسی که حرفی رو که بقیه بدون هیچ سندی میزنند رو بپذیره
  آخه بچه تو به چشم خودت دیدی یا از کسی که از چشمات بهش مطمئنتری این قصه رو گفته
  چرا می خوای یک اسم و شخیصیت بزرگ رو به ننگ بکشی؟
  همون بهتر که فیلتر شدی!

 70. خیلی خری جوابت همینه فقط

 71. ولی اگه دروغ بگی کیرم تو کس زنت وخواهرت ومادرت
  نمیدونم الان ناموست زیر کی خابیده است فقط یه نوبت میخام که منم بکنمش

 72. کیری ها خیلی الافین.

  • چرا فحش میدی می خوی از حقیقت فرار کنی این راهش نیست.

 73. چنانکه می دانیم صیغه یا همان متعه در زمان خلیفه دوم ممنوع شد و خلیفه دوم نیز گفته است که در زمان پیامبر و خلیفه اول حلال بوده و من ممنوع می کنم و حلال بودن آن در آیه 24 سوره نساء آمده است اما سوال این است که آیا خلیفه دوم مجاز بوده چیزی را که خدا و پیامبرش حلال کرده ، حرام کند یا نه؟
  شیعه معتقد است حکم خدا و رسول فقط با خدا و رسول است و شاید اهل سنت معتقد است هر کسی می تواند احکام خدا را تغییر دهد پس این دلیل نمی شود که حکم شرعی بودن متعه در اسلام نبوده است .

 74. چنانکه می دانیم صیغه یا همان متعه در زمان خلیفه دوم ممنوع شد و خلیفه دوم نیز گفته است که در زمان پیامبر و خلیفه اول حلال بوده و من ممنوع می کنم و حلال بودن آن در آیه 24 سوره نساء آمده است اما سوال این است که آیا خلیفه دوم مجاز بوده چیزی را که خدا و پیامبرش حلال کرده ، حرام کند یا نه؟
  شیعه معتقد است حکم خدا و رسول فقط با خدا و رسول است و شاید اهل سنت معتقد است هر کسی می تواند احکام خدا را تغییر دهد پس این دلیل نمی شود که حکم شرعی بودن متعه در اسلام نبوده است .
  ضمنا اثبات و یا رد چنین حکمی با توهین و کلمات سبک حقانیت یا بگلان حکمی را ثابت نمی کند. – نظرات را ملاحظه کنید و قول حسن را بپذیرید.

 75. چنانکه می دانیم صیغه یا همان متعه در زمان خلیفه دوم ممنوع شد و خلیفه دوم نیز گفته است که در زمان پیامبر و خلیفه اول حلال بوده و من ممنوع می کنم و حلال بودن آن در آیه 24 سوره نساء آمده است اما سوال این است که آیا خلیفه دوم مجاز بوده چیزی را که خدا و پیامبرش حلال کرده ، حرام کند یا نه؟
  شیعه معتقد است حکم خدا و رسول فقط با خدا و رسول است و شاید اهل سنت معتقد است هر کسی می تواند احکام خدا را تغییر دهد پس این دلیل نمی شود که حکم شرعی بودن متعه در اسلام نبوده است .
  ضمنا اثبات و یا رد چنین حکمی با توهین و کلمات سبک حقانیت یا بطلان آن را ثابت نمی کند. – نظرات را ملاحظه کنید و قول حسن را بپذیرید.

 76. اين محمد پيغمبرشون و خميني از اين هم خرترن به طوري كه انتظار اين را ميشود ازشان داشت كه خواهر و دختر و مادر خودشون را هم بكنن.

 77. آخه کس کش ننه جنده..فرض کن با نظام مشکل داری مثله خیلیا.
  حداقل خر کونت نذاشته باشه.بشین یکم فکر کن بعد کس شعر بگو
  آخه تو اون مغز فندقی تو چی می گذره که حتی بلد نیستی دروغ بگی؟؟

 78. واقعا این اسلام دوستا چقدر احمقن

  اسلام یعنی جهل یعنی نادانی

  یعنی گناه رو بد بدونی و خودت گناه کنی از راه دیگه

  اسلام 1 دینه دروغیه
  مثل یهودیت

  دلیل نمیشه چون پدر مادر ما مسلمانند ما هم این خفت رو بپزیریم

 79. درست میفرمایید چون خمینی درکتاب خود شهوت گرفتن از دخترشیرخوارراجایز میداند

 80. سلام بنده طرف کسی نیستم ولی به نظر بنده تا مرجع کامل نباشه این حرف صحت پیدا نمیکنه حالا میخواد راست باشه یا دروغ برا ی بنده فرقی نداره اما عقل اینو میگه این وب لاگ نویس باید برای اینکه ثابت کنه که راست میگه بره مرجع بیاره( دانلود کتا ب هم سرورش ارور میده)****************************************************************************(*)

 81. در ضمن خواهشن دوستان به هم دیکه بی احترامی نکنید هم طرفدارن خمینی هم ضد خمینی خانواده خودتون نشان میدید اینجا جایی برای بحث هست نه فوش ما ادم هستیم باید عاقلانه رفتار کنیم تمدن دار باید باشیم اونهایی که ادم هستند وبا خانواده میفهمند اون هایی فوش میدهند ……………….

 82. سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.

 83. کیر خر تو کوس نه نه خمینی حروم زاده

 84. سلام
  نویسنده کتاب مذکور یه وهابی ساخت عربستان است. اصل این کتاب به فارسی نیز ترجمه شده است.
  اما پاسخ بسیار مستدل و منطقی به این دروغ ها هم به عربی داده شده است و هم به فارسی.
  و از آن جالبتر این که پاسخ دهنده با دلایل فراوانی اثبات کرده که نویسنده نه عالم است، نه شیعه، نه مرجع !!
  بلکه یک دروغگوی بزرگ و مزدور سلاطین عربستان سعودی است.

 85. خدا عمر حروم زاده رو لعنت کنه که همه ی مصیبتهای جهان اسلام به خاطر اون حروم زاده است

 86. man ba khomeini va ideologish movafegh nistam vali bayad enssafo madeh nazar dasht hamisheh alaraghmeh tamameh badiha va naghsshaee keh in mard dasht vali bayad ghabool konim keh khomeini na shahvat parasst bood na hobeh mal donyaro dasht vali ghabool daram keh kheyli ghodrat parasst bood

 87. راست ودروغ این خبرمهم نیست…… این جادوگر هندی ملتی را به ورطه نابودی کشاند طرفداران گاو وپست فطرتش نیز ازخود او پست ترند

 88. ای کس اون مادر جندت و اون نسل پاره پورت.آخه بگو آب کیر تف کنه محله تو رو چه به این گه خوریا.کیر امام به نوامیست.عوض وبلاگ نویسی برو نخ ببند به چوچولای ننت خشک شه بیافته که راه میره گیر نکنه زیر پاش.

 89. .کس ننت اگه دیگاهمو پخش نکنی.ای کس اون مادر جندت و اون نسل پاره پورت.آخه بگو آب کیر تف کنه محله تو رو چه به این گه خوریا.کیر امام به نوامیست.عوض وبلاگ نویسی برو نخ ببند به چوچولای ننت خشک شه بیافته که راه میره گیر نکنه زیر پاش.

 90. واقعا موندم که شما کجای ایران عزیز هستید که میبینید واین حرف ها را میزنید عقب موندهها کس ننه کسی که جواب منو بده

 91. يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
  می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ، و خدا جز به کمال ، رساندن نور خود نمی خواهد هر چند کافران را خوش نيايد
  خمینی روحی بود در کالبد زمان با این ارجیف هم نور خدا خاموش نمیشود

 92. در دوره خمینی لااقل دموکراسی تمرین شد زمان شاه که دموکراسی نبود ولو ضعیف.

 93. من نمیدونم چی بگم

  از وقتی اینو خوندم اعصابم خورده
  طلبه شدن افتخاره ولی چه آدمایی ؟؟
  من یکی رو میشناسم آره یه نفر طلبه که بعد از کلاس های دبیرستان میره پسر بازی میکنه پسر های 15 یا 16 ساله رو میبره تو دست شویی مدرسه و ….
  شاید بگین شایعه هستش ولی 2 بار تاحالا به خاطر این کار زندان رفته در صورتی که حکم این کار مرگه
  گور پدر هرچی طلبه نماها

 94. کسه خوارومادر خمینی و همتون ,یه مشت متحجر کونی

 95. دوستان من
  امید وارم که چشمانتان را باز کنید و واقعیت را ببینید گروه موسوم به سبزها همان عوامل جمهوری
  اسلامی هستند که در گذشته ای نچندان دور در کشتار مبارزان ایران بخصوص چپ انقلابی دست اندارکار بودند. در دهه شصت من خودم از قربانیان این جانیت بودم که توانستم به گونه ای جان بدر ببرم که شرح ماجرای من چندان لزومی ندارد .
  خانم زهرا رهنورد در آن برهه از لیست دانشجویان چپ را در اختیار دایره امنیت میگداشت
  آقای موسوی دستگاه دولت مرگ را اداره میکرد وحاصل کارش در خاوران موجود است
  کروبی ریاست مجلس کشتار بود
  هادی غفاری قداره بند اسلام ناب محمدی افتخار تیر خلاص را بر سینه دارد
  منادی آزادی اکبر گنجی رقیق شقیق الله کرم در جریان انهدام فرهنگی بود
  گروهایی چون شیاف وحدت برای شناسایی ایجاد شده اند
  خلخالی .اردبیلی. ری شهری.و و و…………

  روزی در سمیناری از سکینه سلطان شیرین عبادی در شهری در آلمان سوال کردم که آیا در دادگاه بر اساس قانون حقوق بشر از متهم دفاع میکند یا بر اساس بربریت اسلام و…………..
  آیا به قانونی که بر مبنای آن دفاعیه مینویسد اعتقاد دارد یا نه
  حضور وی در دادگاه به عنوان وکیل وداقع فقط به بیدادگاه مشروعیت قانونی میبخشد

  در جریان جریان 18 تیر تله ای که خاتمی با یاران شیاف وحدتش برای ما آماده کرده بود هم کارگر
  نشد ودر خیابان کشاورز باصدای مرگ بر اسلام وشعار مرگ بر سه ملا سیدعلی و خاتمی و روح الله یاران جوان خود را از خواب بیدار کردیم.

  در پایان باید بگویم هرچه بوی عفن اسلام را میدهد باید نابود شود.

  به امید دیدار تا روز خونفشان انتقام همیشه در کنار خلق ایران
  مزدک بامدادان

  • آقای مزدک بامدادان از گروه جنایت کار شما همین بس که در بد ترین زمان به این مردم چه ظلمها که نکرد ما جنگ خرمشهر و .. رو یادمان نرفته!!

 96. از من می شنوی برو قران را مطالعه کن تا باورت بشه سوره النسا
  از همه جیز بی خبر
  از نسل ملا نسردین

 97. aghayon va khanoma azaton mikham ke yekam vosate did dashte bashin be tarikh negah konin in ghaziye kheyli pichide tar az khomeyni shie ya soniye .

  faghad az khodeton in soalo bokonid in din ya har dine digei che dastavardi vase ensanha dashte?
  tanha tasiri ke dashte in bode ke sare mardomo garme mobareze ba mokhalef va ferghehaei shode ke movafegh va mokhalefesh hardosh sakhte va pardakhteye daste yek nafare.
  on ye nafar mahdod be tarikh nist va esme moshakhasi nadare va esmesh mitone dar tole tarikh avaz mishe yeroz khomeyniye yeroz boosh yeroz khameney va har roz ye esme dige
  vali esme aslish faghad ye chize onam estesmar gare va hamishe hast to zate adamast to fetrateshone
  mesle virose eydze abzaresham ba sharayet avaz misheo fargh mikone tanha rahe moghabele ba onam faghad yek chize onam agahi va etelaat va elme
  ke baes mishe ke ensan be samte khorafat nare va to va eteghadato to khodesh bekoshe ke digaran natonan azash soe estefade konan va dar rastaye manafee khodeshon bekar begiran va dar akhar jonesho begiran
  kholaseye kalam in ke in jangi ke ghatish shodin har do tarafesh bakhte daran shomaro jone ham mindazan va vaghtetono mikoshan ta hatta forsate fekr kardan nadashte bashin che bemamanad be amal.
  vase hamaton arezoye khoshbakhti va movafaghiyat mikonam ba har nazar va aghidei.
  darzemn inam begam man mosalmon bodam vali dige nistam faghad khodaro ghabol daram va onghadram midonam va mifahmam ke bedonam che kari bade va che kari khob ke anjam bedam ya nadam.
  tamame payambaranesho ghabol daram vali faghad onaro na kasani ke ba esme ona edeaye khodaei mikonan va adamaro bebakhshid khar mikonan va michapan
  bay movafagh bashi

 98. از آدم جنایتکاری که دستش به خون آلودست همچین کاری بعید نیست! اللهو اعلم!

 99. لعنت بر قاتلین حضرت زهرا!!!!!
  کافر های بی دین!!!
  نماز خوندن بدون داشتن حب علی در دل هیچ ارزشی ندارد!!!!
  لعنت بر عمر!!!!!!

 100. مرگ بر منافق بی دین ، مرگ بر ضد ولایت فقیه ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل ، مرگ بر ستمگر

 101. لعنت به كسي كه اين داستان رو دراورده امام خميني مردي بودكه نمازش تا اخرين لحظه عمرش فقط يكبار قضا شد اونم زماني كه در بيمارستان بستري بود……
  به نظر من اين داستان بيشتر براي مسابقه داستان نويسي نوشته شده تا واقعيت………………..

 102. نمی دونم این سایت کوفتی از کدوم گوری حمایت میشه.شما حروم لقمه ها تا دسته اونجا تون از این پیشرفت ها وبیداری اسلامی میسوزه.آخه چا قال واسه چی تهمت میزنی؟همین شما هایید که مایه ی ننگ ایران میشید دیگه.

 103. بی ناموسا کونتون میخاره میخواین سایتتون فیلتر کنم.

 104. اون عجم که یه شیطان پرسته واقعیه و درش شکی نیست.اسمشو گذاشته مسلمون.یه ابلیس انسان نماست…خدا خمینی رو تو اتیش جهنم بسوزونه.
  ولی هرچی باشه دیگه این کارو نمیکنه.اخه هر چیزی رو که خوند رو نمیشه باور کرد…
  انقدر هم گناه و کثافت بازی بعضی اخوندارو به پیغمبر عزیز اسلام نسبت ندین.
  درضمن عایشه تو15سالگی با پیغمبر ازدواج کرد.این حرف رو مفسران و عالمان ثابت کردن دیگه هم نگین که پیغمبر بچه باز بوده.

 105. سلام راستش من شیعه هستم و در حقیقت خیلی ناراحت شدم از این مطلب. ولی خدا میدونه که این درسته یا نه.اما اگر این مطلب هم درست باشه. فکر نکنم ریختن ابروی یه مومن.اصلا یه هم وطن.نه اصلا یه انسان فکر نکنم درست باشه و بعدش من یه توسیه برای خود شما دارم.(این وقتی که شما تحقیق کردی در مورد اقا خمینی.بهتره در مورد خودت تحقیق کنی و اشکالات خودتو بگیری اگر چه ناچیز باشه فکر کنم اگههمه ی ما ادما همین کارو بکنیم.یعنی از گذشته عبرت گرفته و به خود و ایندمون فکر کنیم برای همون بهتر باشه) با ارزوی سعادتمندی و به راه راست رفتن هممون سجاد م از گیلان

 106. بسم الله الرحمن الرحیم
  به خدای محمد قسم قلب فرزند زهرا رو شکستید…
  یابن الحسن… امان از لحظه ی غفلت که شاهدم هستی
  آجرک الله یا صاحب الزمان

  اسلام در خطر است….

 107. خفشو يهودي عوضي

 108. تو منافق عوضی چی میگی میدونی خمینی کی بود بترسید از قهر خدا

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: