خامنه‌ای امام زمان را شکست داد!…

آقای حسین شریعتمداری نماینده رهبر در کیهان و مدافع قوی آقای احمدی نژاد در انتخابات ، در ۳ مرداد قانونگرایی و ولایت پذیری احمدی نژاد را مخدوش دانست و او را شخصی دارای بینش اسلام ضعیف و کم دان معرفی کرد!

apctrs6356

اخیرا امام زمان درگیر و دار حکومتداری ایران دچار چالشها شده است…

از یکی از نزدیکترین افراد به احمدی نژاد روایتی بر زبانهای مردم ایران است که ایشان روزی از مجلسی پر از اوامر و نصائح مقام معظم رهبری بیرون آمده پوزخندی زده گفتند: این یارو فکر می‌کند من رئیس جمهور اونم. من رئیس جمهور امام زمانم!

احمدی نژاد خود را نائب مستقیم امام زمان، و دولتش را دولت او قلمداد می‌کند. و برای همین هرگز بدون اجازه او اقدام بهیچ کاری نمی‌کند. او بود که با دستور امام زمان علی کردان را بعنوان وزیر کشور دولت نهم ـ اولین دولت تحت نظارت مستقیم امام زمان ـ انتخاب کرد. چندی بعد پرده از تقلبی بودن مدارک دکتری و فوق لیسانس و لیسانس آقای کردان کنار رفت. احمدی نژاد از انتخاب بحق امام زمان دفاع کرد و گفت که آقای کردان با یک تکه کاغذ انتخاب نشده و با تأیید و حمایت ولی فقیه و درایت و علم و عدالت او به کرسی وزارت نشسته و “داده‌ی حق را قابلیت شرط نیست”!..

با وجود این برخی از نمایندگان مجلس با وجود تهدیدها و رشوتهای ۵ ملیون تومانی آنقدر دولت را ناخنک زدند تا در ۴/آبان/۱۳۷۸ مجلس به او رأی عدم اعتماد داد و حمایت امام زمان دود شد و هوا رفت!!

پس از انتخابات دوره دهم که باز هم امام زمان با تمام قدرت سر صندوقهای رأی حضور مسلم داشتند و هر طور شده بود ـ بکوری چشم خیلیها ـ رئیس جمهور شجاع و پارسا و با تقوایی که جز به کرسی بفکر هیچ نیست را بعنوان رئیس جمهور خود انتخاب نمودند و به ولی فقیه هم امر کردند به کوری چشم ملت بر مقام والای او مهر تأیید بزند..

تقریبا همه ایران فهمیده‌اند که با وجود لبخندهای ساختگی و نیاز مبرم احمدی نژاد و مقام معظم به همدیگر نوعی رقابت بین رهبر و امام زمان بر سر رئیس جمهور وجود دارد.

آقای رئیس جمهور که در “داد حق قابلیت را شرط نمی‌داند” بنا به دستور امام زمان آقای اسفندیار رحیم مشایی پدر خانم فرزندشان را بعنوان معاون اول رئیس جمهوری انتخاب کردند تا بنا به دلایلی اگر روزی از منصب خود برای مدتی کنار رفتند باز هم توپ ـ طبق قانون اساسی کشور ـ در میدان خودش باشد!

امام زمان آقای مشایی را با وجود مرتد بودن او که توسط آیت الله مکارم شیرازی از جناح رهبر در سایتهای شیعه صفوی انتشار یافته بود به عنوان نائب اول رئیس جمهور خود انتخاب کرد.

گویا رهبر انقلاب از این موضوع بسیار ناراحت شده، به رئیس جمهور گفته بودند که او را عزل کند. اما رئیس جمهور محترم در رسانه‌های گروهی فرمودند که؛ به هزار و یک دلیل ـ قیاس بر هزار و یک شب ـ به او علاقه دارد، و دوستی با او را یک نعمت الهی می‌داند و بین خود و او هیچ فرقی نمی‌یابد! و  او را انساني خودساخته و مؤمن، دلباخته حضرت صاحب الزمان می‌داند، پس نباید او را کنار زد.

مقام معظم وقتی دریافتند که کفه امام زمان در پیش رئیس جمهور سنگین‌تر شده، تکه کاغذی را از روی زمین برداشته با خط خودش با عجله بر روی آن بدون سلام و کلامی مستقیما حکم عزل معاون اول رئیس جمهور را در ۲۷/ تیرمان صادر نموده به رئیس جمهور دادند.

اما رئیس جمهور که هنوز امری صریح از امام زمان دریافت نکرده بود سه روز بعد از حکم آقای مقام معظم رهبری اعلام داشتند که آقای مشایی مدیری مؤمن و ولایی و پاک و آراسته و خلاق کشور است و چرا باید استعفا دهد؟!

این تمرد آقای رئیس جمهور برای رهبر بسیار سخت تمام شد. این بود که نماینده‌اش در روزنامه کیهان را امر کرد تا حرفهایش را با زبان خود بگوید.

آقای حسین شریعتمداری نماینده رهبر در کیهان و مدافع قوی آقای احمدی نژاد در انتخابات ، در ۳ مرداد قانونگرایی و ولایت پذیری احمدی نژاد را مخدوش دانست و او را شخصی دارای بینش اسلام ضعیف و کم دان معرفی کرد!

و اینگونه این بدرفتاری سیاسی آقای احمدی نژاد غیر قابل پذیرش پرده از آنچه پنهان است بر کشید.

و پس از ۶ روز از پیغام کتبی مقام معظم بر روی تکه کاغذ غیر لائق امام زمان در کالبد احمدی نژاد به عقب نشینی به نفع مقام معظم شد. و آقای مشایی اعلام کردند که خود را معاون رئیس جمهور نمی‌داند.

البته امام زمان خاص احمدی نژاد از این حرفها یکدنده‌تر است. ایشان وقتی زمین و زمان علی کردان را از مقامش بر طرف کردند او را همچنان در منصب یار و مددکار احمدی نژاد پایدار گذاشت و در انتخابات اخیر سایه ستاد انتخاباتی او قرار داد.

و امروز آقای مشایی دوست صهیونیستهای جنایتکار و کسی که این قرآن را تحریف شده می‌داند و به آن اهانت می‌کند و تنها برای قرآن فاطمه که پیش امام زمان است احترام قائل است!! از جلوی دوربینها کنار می‌رود تا در پشت پرده بعنوان دست راست آقای احمدی نژاد به دولت امام زمان خدمت کند…

منبع: http://www.sunni-news.com/?p=5950

Advertisements

7 پاسخ

 1. سلام

  اين مريد بي رياي رهبري هم كه توزرد از آب دراومد

  وقتي از مجذوب رهبري و ولايت اين همه نافرماني سر ميزنه ديگه چرا به ما خرده ميگيرين؟

  سه روز بعد از ابلاغ دستور، جناب رئيس ميگن مخالفان مشايي چنيند و چناند و شش روز بعد وقتي ميزنن توي سرش ميگه چشم هرچي شما بگين.

  اين يارو كه توي انتخاب يه معاون اين همه سوتي ميده چطور ميخواد كابينه تشكيل بده و مملكت رو اداره كنه.

  جناب ولايت هم كه انگار نه انگار اين كوچولو تا ديروز پشتوانه بيست و پنج ميليوني داشته.

  ميبينيد تورو خدا چه بازي سر مردم درميارن

  آخه اگه اين منتخب مردمه اون يكي ديگه چكاره س كه واسه همه تكليف تعيين ميكنه.آدم نميدونه دم خروس رئيس جمهور رو باور كنه يا دست بريده رهبر رو!؟!؟

  حالا كه شاگر ولايت مطلقه شش روز ناقابل فرمان رهبر رو زير پاش له كرد، به ما كه برچسب ضد ولايت فقيه ميزنيد زمان بيشتري بديد اين با عدل علوي هم همخواني داره

 2. موافقت جالب احمدی نژاد با کناره گیری رحیم مشائی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  برادر ارجمند جناب آقای مهندس رحیم‌مشایی

  با تقدیر فراوان از بزرگواری و پذیرش مسوولیت معاونت اولی که علی رغم میل شخصی جنابعالی و با اصرار اینجانب انجام شد مجددا تاکید می‌نمایم که شما را انسانی خود ساخته، مومن و دلباخته حضرت ولی عصر(عج) و با تعهدی عمیق و آگاهانه به خط نورانی ولایت و مبانی جدی اسلامی و خدمتگزاری توانمند و صدیق به ملت الهی و عزیز ایران می شناسم.

  طی یک هفته اخیر نیز امیدوار بودم که با رفع برخی تبلیغات منفی، فشارها و جوسازی‌های بعضی رسانه‌ها و جریان‌های سیاسی دولت بتواند از خدمات شما در جایگاه معاون‌اولی برخوردار بماند.
  با پذیرش کناره گیری شما از مسوولیت مذکور مطمئن هستم همواره در خدمت ملت و انقلاب اسلامی خواهید بود .

  از خدای متعالی برای حضرتعالی موفقیت و عزت روز افزون مسالت دارم.

  محمود احمدی‌نژاد

  ——————————————————————————–
  عجب نامه جالبی!
  دوستاران ولایت چه جوابی دارن بدن؟
  در درجه اول رهبر گفت،نظر احمدی نژاد از سایرین به من نزدیکتره
  و دوما اینکه احمدی پیروی ولایت نبودنش رو رسما ثابت کرد!
  چون آخر سر هم احمدی نژاد مشائی رو عزل نکرد،بلکه این مشائی بود که استعفا داد
  حالا اونایی که نظر رهبری رو فصل الخطاب میدونن ،چه جوابی دارن بدن؟
  چرا احمدی اصلا به نامه ای که ۷روز پیش توسط رهبری ابلاغ شده بود به هیچ وجه توجه نکرد؟
  فصل الخطاب فقط برای همسایه!!!
  کاش رهبری کمی هم متوجه مردم بود،
  کاش از خودش برای این شخص خود رای و مستبد هزینه نمیکرد.

  ——————————————————————————–

  منبع: e-۸۸.blogfa.com/post-۱۷۶.aspx

 3. آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  حضرت امام خميني مي‌فرمايد: «ولايت فقيه امتدادي است از حاكميت معصومان و عبارت است از حاكميت فقيه عادل كه صفات علم و فقاهت و تقوا و زهد و كارداني و مهارت در وجود او محقق گرديده است كه همه اين ويژگيها او را از استبداد و ديكتاتوري بازمي‌دارد.» ايشان اين معنا را با سخن خود چنين مورد تأكيد قرار مي‌دهد: «اسلام ديكتاتوري را محكوم و رد مي‌كند و ولايت را از حاكمي كه مي‌خواهد با ديكتاتوري حكومت كند، ساقط مي‌سازد حتي اگر آن حاكم فقيه باشد. اگر فقيه و حاكم از چهارچوب صفات علم و عدالت و گرفتن حق مظلوم از ظالم خارج شود، ولايت او خود به خود ساقط مي‌گردد.» حضرت امام (ره) فرمود : «جانم فدای تک تک این ملت».

 4. من خیلی از کارهای حکومت شیعه ایران را تایید نمی کنم, اما به عقیده من سنی های تندرو و وهابی ها بمراتب رادیکال تر و خشن تر از شیعیان هستند. شما در تاریخ نمی بینید که شیعیان اقدام به آزار و اذیت سنی ها و اقلیت ها کرده باشند اما همین روزها دولت یمن را می بینید که بشدت به سرکوب اقلیت شیعه اهتمام ورزیده است و آنسوتر وهابی های سعودی که ادعای کلیدداری حرمین را نیز دارند, هستند که اساسا هیچ گونه حقی برای اقلیت شیعه حجاز قائل نمی باشند و کویت و عراق قبل از صدام هم به همین ترتیب. و من هیچگاه ندیدم که صدای یکی از علمای محترم اهل تسنن بلند شود که چرا چنین رفتاری با این بندگان خدا میشود. مگر آنها به همان قبله شما نماز نمی خوانند؟ پس این همه خشونت چه توجیهی دارد؟
  به عقیده من مشکل از آنجا آغاز می شود که دین وارد سیاست می شود و سعی می کند که مخالفان عقیدتی را به هر نحوی از انحا منکوب کند. راه حل آن است که اساسا دین را از سیاست جدا کرده و همانطور که من شیعه حق عبادت به روش خودم را دارم، بقیه مردم نیز بتوانند به قبله خود نماز بگذارند.

 5. والله به ما مردم ایران باید جایزه بدهند. با این همه تحریمهای اقتصادی،برداشتن یارا نها، بالا رفتن وحشتناک قیمتهای همه چیز، نرخ تورّم از دست در رفته، بیکاری، گرسنگی و ما هنوز زنده هستیم. برنج،گوشت ، نان، کم بود بنزین هم سر به آسمان گذشته. تهران از نظر هوا کثیفترین شهر دنیا شناخته شده این فقط به خاطر بنزین تصفیه شدهٔ در ایران که نه فقط کثیف هست بلکه سمی. به خاطر رفتارمون هیچ شرکتی نمیخواهد در ایران سرمایهگذاری بکند. جهانگردان را هم خودمون خیلی وقت پیش فراری دادیم. فقط منتظره امام زمان هستیم تا بیاید تا وضع درست بشود. ایکاش ما جای پاسدارها و آقایان و آقا زدگان بودیم و در حالیکه منتظره آمدن امام زمان هستیم شکم هامون پر بود و بانک هامون در آلمان پره پول و کلیقراردادها تو دستمون بود. آی امام زمان تو کمرتون بزنه.

 6. با وجود این برخی از نمایندگان مجلس با وجود تهدیدها و رشوتهای ۵ ملیون تومانی آنقدر دولت را ناخنک زدند تا در ۴/آبان/۱۳۷۸ مجلس به او رأی عدم اعتماد داد و حمایت امام زمان دود شد و هوا رفت!!
  سال 78 چه خبر بود مگه؟
  چرا همه رو خر فرض میکنید.
  با اینکه من از خودم حمایت میکنم نه از هر عمامه یا کت شلواری ولی این غیر قابل تحمل است که مرا هم مثل خودت میدانی.
  احمق بودن لایق توست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: