کاملیا انتخابی فرد

kamliya

زمانی که من دانش آموز دبستانی بودم، شهید به کسانی اطلاق می شد که تصاویرشان در قابهای شیشه ای بالای مزارشان در بهشت زهرا نصب شده بود. این شهیدان، کسانی بودند که جان خود را در جبهه های جنگ ایران و عراق از دست داده بودند و در دنیای کودکی، تنها احساسی که نسبت به این از دست رفتگان داشتیم ناراحتی و اندوهی عمیق بود. بیشتر شهیدان مرد بودند و من حافظه ام را می کاوم تا شاید به یاد بیاورم چنانچه در دوران انقلاب بانویی عمدا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و شهید شده باشد؟ حافظه ام به من کمکی نمی کند. به یاد می آورم که در بین تظاهر کنندگان بر علیه حکومت شاه زنان نیز به طور تصادفی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده بودند ولی از این بیشتر چیزی به خاطرم نمی آید که در مدرسه به ما درباره زنان شهید گفته باشند. چرا که این نکته را به روشنی می دانم که کشته شدن زنی از روی قصد توسط حکومت می تواند جامعه من را بلرزاند. همه مردم می دانند که زنان تا به چه اندازه در جامعه ایرانی مورد احترام و تکریم قرار دارند و از همین رو می دانم که در هر درگیری، پلیس از رو در رو شدن با بانوان به شدت پرهیز می کند. اما چه بر سر جامعه ایرانی آمده است؟ تصاویر حوادث روزهای اخیر و تصاویر مربوط به خانمهای جوانی که زخم بر داشته و بر اثر جراحات وارده و خونریزی های شدید در حال مرگ بودند، و آن دختر جوان- ندا- که در دستهای مردم غریبه در تهران جان سپرد، جزو آن حوادث تکان دهنده و اتفاقاتی بود که هر گز در جامعه ما سابقه نداشته است. 

من تهرانی هستم. مادر من از جماران است، محله ای که آقای خمینی بعد از انقلاب تصمیم گرفت در آنجا سکنی گزیند. پدر من نیز اهل تهران قدیم است. از زمانی که تهران پایتخت شده است پیشینیان او ساکن تهرانی بوده اند که به شهادت بستگان و تاریخ، ساکنانی بسیار مهربان و با مرام داشته است. چرا به راه دور تاریخ بروم؟ من هم خاطرات خوبی از شهرم تهران دارم. بارها اتفاق افتاد که برای استفاده از تلفن مردمی ناشناس، در خانه های آنها را به صدا در آوردم و ساکنان این خانه ها با روی گشاده مرا به سالن پذیرایی اشان هدایت کردند تا بتوانم از آنجا به پدرم تلفن کنم.

هنگامی که مشغول گرفتن شماره پدرم بودم، سینی شربت آلبالو از راه می رسید و بد از آن تعارفی مودبانه برای صرف ناهار با خانواده. بارها برای درخواست نوشیدن آب از حیاط منزلی در راه مدرسه به خانه از صاحبخانه ها اجازه نوشیدن از شلنگ آب را کرده بودیم که به جای آن لیوانی آب خنک در سینی برایمان جلوی در حیاط فرستاده شده بود. تهرانی که من می شناسم و کودکی ام را در آن گذرانده ام با این تصاویر شکل گرفته است. نمی دانم این تصاویر » پلیسهای آهنی» در شهر از کجا آمده اند و نمی دانم چه کسی به قلب آن دختر جوان در روز شنبه شلیک کرد؟ 

نه تنها در تهران، بلکه در هیچ نقطه دیگری از کشور من، زنان هرگز چنین بی رحمانه مورد خشونت و ضرب و شتم قرار نگرفته و کشته نشده بودند. زنان و کودکان در فرهنگ ما همیشه از احترام بالایی برخوردار بوده اند و من نمی توانم به یاد بیاورم که هرگز کسی در محله ای توانسته باشد دست خود را به روی زنی بلند کند و مردم جامعه ما خونسرد از کنار آن گذاشته باشند. بر سر مردم ما چه آمده است؟ چرا فرهنگ و قلب خود را از دست داده اند؟ شاید سوال را باید به گونه ای دیگر مطرح کنم و بپرسم که انقلاب با مردم من چه کرده است که قلب خود را از دست داده اند؟

یا شاید تندروی های بی اندازه آنها را تغییر داده که دیگر مانعی برای انجام حرکات خشن بر علیه زنان و جوانان نمی بینند؟ مردم من را چه شده است؟
مردمی را می شناسم که آقای احمدی نژاد را بخاطر رفتار ساده و دینداری ایشان دوست داشتند و تا آخرین دقیقه ای که می خواستند نام کاندید مورد نظرشان را روی ورقه رای بنویسند، علی رغم اختلاف نظری که با وی داشتند، نمی توانستند تصمیم نهایی خود را بگیرند. و افرادی را می شناسم که چه به میرحسین و یا به احمدی نژاد رای داده باشند، اینک از آقای احمدی نژاد به خاطر رفتاری که با شهروندان ایرانی شده است، عصبانی هستند. مردم بهتر از هر کسی می دانند که روی برگه های رای خود چه نوشته اند و عصبانی بودن آنها نه ربطی به آقای احمدی نژاد داشت و نه آقای موسوی. آنها فقط می خواستند بدانند که انتخابات چگونه برگزار شده است چرا که به نتیجه آن معترض بودند. آقای احمدی نژاد که قانونا در حال حاضر نهمین رئیس جمهوری ایران می باشد، طبق سوگندی که به قانون اساسی خورده است، موظف به حفاظت از جان ایرانیان و رعایت اجرای قانون در حق آنهاست. ایشان نشستند و نگاه کردند وقتی که جوانان ایرانی در خیابانها کتک خوردند و دختران جوان چون فرشتگانی معصوم در روز شنبه در خون خود غلطیدند. اگر آقای احمدی نژاد بار دیگر در ماه سپتامبر به نیویورک بیاید، از وی در درباره جوانان و دختران شهرم خواهم پرسید که چگونه توجیه ناپذیر مورد ضرب و شتم و شلیک گلوله قرار گرفتند چرا که خواسته قانونی آنها ، غیر قانونی خوانده شده بود. موقع انقلاب من شش سال داشتم و خاطرات من از شهید، خاطراتی مبهم و غیر واقعی بود. حالا در بزرگسالی برای تمام عمرم خاطراتی از مردمی خواهم داشت که با شهامت، در بهترین سالیان عمر خود، جانشان را برای به دست آوردن آرزویی قدیمی از دست دادند:» آزادی!» و زیباترین دختران شهر من تهران در خون خود آرمیدند و رئیس جمهور آنها حتی در مرگشان نیز نتوانست حضورشان را به رسمیت بپذیرد. روزهای بسیار غمگینی است برای ایران و روزهای غمگینی است برای شهر عزیز من: تهران!
نشریه الوطن-سعودی

منبع: http://www.alarabiya.net/views/2009/06/25/77036.html

Advertisements

24 پاسخ

 1. درود خانم انتخابی فرد
  فکر نمی کردم شما را اینجا ببینم
  اما بسیار خوشحال شدم
  من شما را از یونیسف میشناسم
  سالها پیش

 2. درود بر تو

  کاری که از دست من بر آمده این کلیپ است که احمدی نژاد را هیتلری جدید معرفی می کند در پخش کردن این کلیپ تلاش کن

 3. کاملیای عزیز
  من یک ایلیاتی ساکن تهرانم ومثل تو یک ایرانی
  همیشه از اینکه یک زنم به خودم می بالم و می دانم که مردان باطوم به دست وزره پوش شب به خانه باز می گردند و قبل از اینکه دست به جیب ببرند وپول خون های که ریخته اند را بشمارند جرعه ای اب از دست دخترک یا زن و مادرانشان می ستانند تا عطش بنشانند.نمی دانم ایا به این می اندیشند که ممکن است زنان خانه او همان زنان دو خیابان پایین تر بودند که توسط همکارانش باطوم خورده اند؟واز ترس مرد خانه که سر کار رفته تا پول حلال در اورد سکوت کرده اند ؟زنان ایرانی وخصوصا تهرانی(به دلیل بزرگی شهر وناشناس ماندن) از خود حماسه هایی افریده اند که30سال گذشته رژیم نتوانسته انها را مهار کند.

 4. دوست و هموطن ِ عزيزم
  نوشته ات خيلى زيبا بود و منو به دوران كودكى و نوجوانى ام برد. با بيشتر ِ حرفت موافقم فقط در مورد ِ كشته شدن زنان به عمد بايد بگم كه اين موضوع سابقه طولانى در تاريخ دارد،پنج زن از خانواده اى من در زمان پهلوى توسط ساواک و به عمد كشته شدند، و بودند زنان زيادى كه در درگيريها كشته و يا در زندانها اعدام شدند.
  در مورد جنايت هاى جمهور اسلامى مثل تجاوز به دختران باكره و اعدام آنها كه اصلا نيازى به توضيح نيست.
  متاسفانه براى ديكتاتور ها مرد و زن تفاوتى ندارد
  و فقط ميخواهند مخالف را از هر جنسيت و به هر بها از ميان بر دارند.
  به اميد ِ ايران ِ آزاد
  برات آرزوى موفقيت ميكنم
  مزدك

 5. کاملیاى عزيز
  جنايت اين چند روز را نه جاى ِ شك و نه تاب ِ تحمل است، من در نوشته قبلى فقط به تاريخ اشاره داشتم كه متاسفانه همواره اينگونه بوده و ما آرزوى اتمام ان را براى هميشه داريم.

 6. خداوند گردانندگان این سایت طالبانی آدمخوار مزدور عربستان سعودی را با پیشوای شان حضرت عمر عمرو (بر وزن دمرو) محشور بفرماید.

 7. به سایت سگ های آدمخوار- سایت طالبانی های مزدور عربستان سعودی- سایت جنایتکاران خونخوار- سایت سنی های متعصب- سایت صدای اسلام وارد شده اید. مواظب سرتان باشید. به صفحه ی اصلی این سایت هم سری بزنید تا متوجه شوید در سایت القاعده ای ها وارد شده اید.
  خداوند گردانندگان این سایت طالبانی آدمخوار مزدور عربستان سعودی را با پیشوای شان حضرت عمر عمرو (بر وزن دمرو) محشور بفرماید.

 8. سلام بر همه دوستان!

  1- به آقای موسوی رای داده ام.

  2- احساس می کنم برخی ابهامات در نتايج اعلامی وجود دارد که ضروری است رفع گردد.

  3- من و هر صاحب رای ديگری نمی تواند راسا برای مشخص شدن ابهام اقدام کند.

  4- طبق سازکار قانونی، کانديد ما قانونا و اخلاقا در برابر ما که به او رای داده ایم موظف است موارد را مستدل و به قول معروف محکمه پسند به اطلاع شورای نگهبان بدهد تا رسيدگی شود.

  5- عدم اقدام لازم و عدم حضور آقای موسوی برا ی شمارش تصادفی ده درصد از صندوق های رای را نوعی فرصت سوزی می دانم.

  6- آقای موسوی دائما اظهار می کند برای صيانت از آرای ما تا پای جان نيز ایستادگی خواهد نمود. نیازی به جانفشانی نیست. کفایت می کند ایشان از طرق قانونی مطالبات را پیگیری کند. اگر کار به نتیجه مطلوب همه ما (که به ایشان رای داده ایم) نیانجامید، باید از راههای دیگری که قانون مشخص کرده است باز هم پیگیری کند و در این خصوص به هیچ وجه کوتاه نیاید. البته منظور من از نتیجه مطلوب، پی بردن به این نکته است که توسل به تقلب، موجب روی کار آمدن آقای احمدی نژاد و کنار افتادن آقای مهندس موسوی نشده است.

  بدیهی است اگر پیگیری دقیق و بدون حب و بغض منجر به اعلام مجدد همان نتایجی شود که قبلا اعلام شده است، بنده شخصا آن را خواهم پذیرفت و این کار را عین دمکراسی می دانم. همه ما چه چپ و چه راست یا هر گرایش دیگر باید خودمان را تربیت کنیم که اصول بنیادین مردمسالاری را بپذیریم. البته در پیگیری موضوع هیچ گونه تساهل یا سازش و مصالحه بر سر رای مردم را نمی توان از هیچ کس حتی مهندس موسوی پذیرفت.

  7- روز پنج شنبه گذشته به میدان توپخانه رفتم. بنا به دعوت آقای موسوی. برای شرکت در مراسم سوگواری هفت هموطنی که بنا به اظهار آقای موسوی شهدای راه آزادی بودند. جمعیت بسیار زیاد بود و تقریبا همه متاثر. تا جایی که دیگر همه مطلع شده اند.

  یکی از این هفت نفر: جوانی بود هیجده ساله، اهل شهرری (شاه عبدالعظیم) و عضو بسیج که حین ماموریت به عنوان ضابط قوه قضائیه به قتل رسیده است.

  دو نفر از این هفت نفر: سرباز نیروی انتظامی بودند و ظاهرا شهرستانی که حین انجام ماموریت و جلوگیری از یورش عده ای به مقر این نیرو در خیابان آزادی به قتل رسیده اند.

  دو نفر از این هفت نفر: یک خانم خانه دار بوده به همراه دختر خانم جوانش که هر دو از اهالی پایین شهر بودند و دارای سابقه فعالیت در بسیج محل و دارای پوشش چادر که سهوا توسط افراد مسلحی که قصد داشته اند یکی از پایگاه های بسیج را در خیابان آزادی خلع سلاح کنند به قتل رسیده اند.

  تا اینجا شد پنج نفر از هفت نفر.

  دو نفر دیگر هم از این هفت نفر چندان شناسانده نشدند (که البته همین موضوع نشان می دهد از جناحی بوده اند که چندان مورد توجه رسانه های دولتی یا به قولی ملی! نبوده اند. یعنی از دوستان خودمان).

  8- این افراد که به قول مهندس موسوی شهدای راه آزادی و معترض به نتایج انتخابات بوده اند مشتمل بوده اند بر: سه نفر بسیجی، دو نفر از نیروی انتظامی و البته دو نفر دیگر.

  نمی دانم چرا این آمار که البته واقعی است و شبهه ی تقلب هم در آن نیست اینقدر مرا آزار می دهد؟

  8- تا چند روز پیش تقریبا تا جایی که می توانستم در تظاهرات و تجمع ها (و بی تعارف بگویم حتی در زد و خوردها هم) شرکت داشتم.

  دوستان نزدیکم شاهدند که هم زده ام و هم خورده ام (که البته از این کار خودم احساس شرم می کنم).

  9- اگر موضوع رای مطرح است، باید راه قانونی را طی کرد تا بتوان در صورتی که طرف مقابل حرف بی ربط و غیر منطقی گفت او را رسوا ساخت نه این که همه راهکارهای قانونی را کنار گذاشد و از بای بسم الله به قانون شکنی متوسل شد

  من خودم را هم در این مورد سرزنش می کنم. حرف آقای کروبی را هم علیرغم احترامی که بنا به برخی جهات محدود برای ایشان قائل هستم به هیچ وجه قبول ندارم که اظهار کرده قانون اساسی به شما مردم حق داده برای مطالبات خودتان به خیابان بریزید.

  این اظهار ایشان اگر حمل بر بی ادبی بنده نسبت به ایشان نشود نوعی عوامفریبی و حرفی لومپنی است چون هیچ وقت نگفته کجای قانون اساسی یا کدام اصل از این قانون یا هر قانونی در ایران – پیش و پس از انقلاب- چنین حقی را قائل شده است. ضمنا بنده خودم دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق هستم و مکرر قانون اساسی را به دقت خوانده ام (نه بخاطر صحبت آقای کروبی. بلکه به عنوان درس و مشق دانشگاهی ام).

  اطمینان می دهم که این اظهار آقای کروبی که مردم می توانند برای گرفتن پاسخ شبهات شان در باره شمارش آرا به خیابان ها بریزند متاسفانه کاملا بی اساس و فاقد هرگونه وجاهت قانونی است.

  قانون اساسی حق تجمع را با اخذ مجوز از مراجع مربوط قانونی دانسته است. گمان می رود آقای کروبی هم ما را گیر آورده است).

  10- آقای موسوی مکرر گفته و باز هم می گوید برای صیانت از آرای مردم ما را به خیابان ها می کشاند.

  چرا راه حل قانونی را رها کرده به تظاهرات خیابانی متوسل شده؟

  مگر کسی با آقای موسوی کاری دارد که ایشان درصدد برآمده است تا برای حفظ آرای ما کفن بپوشد؟

  هنوز محافظ های حکومت دنبال ایشان هستند و باید خیال اش از این بابت راحت باشد.

  این مردم بی پناه هستند که به تحریک ایشان در تظاهرات میدان آزادی و توپخانه و جاهای دیگر با هموطنان خودشان درگیر می شوند. هم می زنند و هم می خورند (نمونه اش خود من و دو سه نفر از دوستان نزدیک خودم. موضوع ندا هم که تازگی ها دارد مشخص می شود یک سناریوی از پیش طراحی شده بوده برای ننه من غریبم بازی درآوردن جناب موسوی).

  11- آقای موسوی را انتخاب کردیم که رئیس جمهور شود. ایشان صراحتا اظهار داشته اند به قانون و به ویژه قانون اساسی پایبند می باشند.

  رئیس جمهور، مسئول قوه مجریه است و قوه مجریه یعنی قوه ی جرا کننده ی قانون. متاسفم که به آقای موسوی رای دادم. ایشان هنوز کارش را شروع نکرده به سرعت نور و تندی باد و طوفان از قانون گریختند و با برپایی تظاهرات غیرقانونی خیابانی، قانون را علنا زیر پا گذاشتند. شخصا نه نسبت به مهندس موسوی که گزینه ی من در انتخابات بود و نه به هیچ کس دیگری تعصب ندارم و هیچ کس (هر کس و صاحب هر منصب که باشد) را بالاتر از قانون نمی دانم مگر این که طبق قانون اختیاراتی به وی داده شده باشد.

  چطور می توانم خودم را توجیه کنم که رئیس قوه مجریه ی قانون خودش قانون گریز و (بدتر و وحشتناکتر) قانون ستیز باشد.

  12- آقای موسوی راه حل قانونی را رها کرده (که البته در این باره بعد از این التهابهای مصنوعی باید به امثال بنده که به ایشان رای داده ایم پاسخ مستدل و منطقی بدهد) و به مطالب موهن متوسل شده است.

  ایشان گفته است: به من گفته بودند اکثریت ملت به تو رای می دهند ولی حالا می بینم اکثریت آرای ماخوذه به اسم کس دیگری است. همین نشان می دهد که در انتخابات تقلب شده است.

  خانم ایشان (خانم زهرا رهنورد) هم اظهار داشته است: من فرزند لرستان هستم و آقای مهندس فرزند آذربایجان. مگر می شود لرها به داماد خودشان و ترکها به فرزند خودشان رای نداده باشند؟

  این قبیل اظهارات فاقد وجاهت عقلانی است و من و بسیاری از افراد را که به آقای موسوی رای داده ایم شرمنده کرده و همه پرسشهایی را که در باره نحوه شمارش آرا داشته ایم کم یا بی اعتبار ساخته است.

  13- بالاخره باید تکلیف ما را مهندس موسوی مشخص کند.

  ما بر سر شمارش آرا مشکل داریم یا دعوا بر سر مسئله یا مسائل دیگری است.

  نمی توانم این نکته را ناگفته بگذارم که خداوند نیاورد روزی را که ما پی ببریم آقای موسوی برای تصفیه حساب های شخصی دیرینه اش با رئیس جمهور زمان نخست وزیری اش مردم را به بازی گرفته است.

  خداوند نیاورد روزی را که ما پی ببریم موسوی را هاشمی رفسنجانی پیش انداخته تا فشارهای داخلی و خارجی را بر رقیب خود تحمیل کند ولو این که دود این جار و جنجال های هدایت شده به چشم ملت برود و یا اینکه آبروی ایران و ایرانی با این اقدامات به تاراج دشمنان ایران برود و

  امیدوارم هیچ گاه برای ما اثبات نشود که آقای مهندس موسوی امثال خانم ندا آقا سلطان را در راه بازی های سیاسی اش و خوش خدمتی ابلهانه به رفسنجانی قربانی کرده باشد.

 9. توجه!!!! توجه!!!!
  جهت اطلاع همه دوستان!
  دوستان عزیز توجه داشته باشید که این سایت یعنی صدای اسلام متعلق است به باندی از سنی های وهابی تندرو و وحشی که در جنوب شرقی کشور ما ایران یعنی در سیستان و بلوچستان با خشونت تمام سربازهای ایرانی را سر می برند و فیلم آن را در همین سایت قرار می دهند.
  تا همین چند وقت پیش (یعنی حدود دو ماه پیش) فیلم سر بریدن چند سرباز بیگناه نیروی انتظامی در همین سایت موجود بود و زیر آن نوشته بود:
  مرگ بر سرباز مزدور ایرانی. مرگ بر ایرانی های خرافاتی. مرگ بر ایرانی های آتش پرست… و چند شعار القاعده ای و طالبانی و بن لادنی.
  این سایت نه تنها با حکومت ایران مخالف است بلکه کلا با ایرانی اعم از مسلمانِ شیعه و مسیحی و یهودی و زردشتی دشمنی دارد.
  صاحبان این سایت یعنی مدیران سایت صدای اسلام وحشی های صحرانشینی هستند که ما ایرانی ها را آتش پرست می دانند و در همین سایتِ آشغال مطلبی را از قول یکی از ملاهای طالبانی گذاشته بودندکه ما ایرانی ها را آتش پرست دانسته بود و وقیحانه به دروغ ادعا کرده بود که ایرانیان باستان شاش گاو را به عنوان نوشیدنی مقدس می نوشیدند.
  باید به این کثافت های آدم کش وحشی بگوییم که تمام تاریخ باستان کشور بزرگ ما ایران افتخار آمیز بوده و هست.
  آن زمان که پدران ابله شما آشغال های عقب مانده و کودن یعنی مدیران سایت صدای اسلام (سایت قاتلان وحشی طالبانی) در کعبه یعنی داخل خانه ی خدا بیش از 300 بت از چوب و سنگ و پشگل بز و پِهِن گاو و شتر درست کرده بودید و در برابر آنها سجده می کردید ایرانی ها یکتاپرست بودند.
  شما گردانندگان کودن این سایت بی آبرو یعنی سایت صدای اسلام (که در واقع صدای طالبان خونخوار است) هنوز هم در داخل کشور خودتان یعنی عربستان سعودی برده داری می کنید و زن هایتان را خرید و فروش می کنید ولی ایرانی ها از زمان هخامنشی تا به امروز برای زنان شان احترام خاص قائل بوده و هستند.
  اگر مسئول این سایت در پاسخ بنویسد که دروغ است، همه از او بخواهیم تا تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را برای اثبات آنچه خدمتتان عرض کردم به نمایش بگذارد.
  البته ما از امکانات این سایت برای پیشبرد اهداف ایرانی خودمان باید استفاده کنیم تا چشم حسود این دشمنان ایران از شدت خشم کور شود.
  زنده باد ایران و ایرانی!
  مرگ بر سایت ضد ایرانی صدای اسلام!
  مرگ بر سوسمارخورهای دشمن ایران و ایرانی!
  درود بر خودمان که از ابتدای تاریخ پر افتخارمان همیشه آبرومند بوده ایم و سرفراز باقی خواهیم ماند.
  ضمنا حواستان باشد کسی که جواب این کامنت ها را می نویسد ایرانی نیست. از طالبانی های افغانستان و مزدور عربستان سعودی است و از لحاظ زبان شناسی این ادعا قابل اثبات است.
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  1- سایت صدای اسلام متعلق به طالبان و سایتی ضد ایرانی است.
  2- سایت صدای اسلام را افغانی های سنی متعصب می گردانند.
  3- جواب کامنت ها را یک نفر افغانی مزدور عربهای سوسمار خور می نویسد.
  4- به دو کامنت قبلی که داده ام (و پاسخ های لهجه افغانی که به من داده شده) توجه بفرمایید همه چیز برای تان مشخص می شود.
  درود بر ایرانی!
  زنده باد ایران!
  مرگ بر عربهای متعصب و مزدوران افغانی شان در سایت صدای اسلام!
  ضمنا چرا خفه شده ای و اقرار نمی کنی که تا دو ماه پیش توی همین سایت فحش به ایران و ایرانی می دادی. خلیج فارس را خلیج عربی می گفتی و صدها سوتی مفتضح دیگر؟؟؟؟
  ملای طالبانی برو گمشو!

 10. 1- سایت صدای اسلام متعلق به طالبان و سایتی ضد ایرانی است.
  2- سایت صدای اسلام را افغانی های سنی متعصب می گردانند.
  3- جواب کامنت ها را یک نفر افغانی مزدور عربهای سوسمار خور می نویسد.
  4- به دو کامنت قبلی که داده ام (و پاسخ های لهجه افغانی که به من داده شده) توجه بفرمایید همه چیز برای تان مشخص می شود.
  درود بر ایرانی!
  زنده باد ایران!
  مرگ بر عربهای متعصب و مزدوران افغانی شان در سایت صدای اسلام!
  ضمنا چرا خفه شده ای و اقرار نمی کنی که تا دو ماه پیش توی همین سایت فحش به ایران و ایرانی می دادی. خلیج فارس را خلیج عربی می گفتی و صدها سوتی مفتضح دیگر؟؟؟؟
  ملای طالبانی برو گمشو!

 11. نکته جالبی که آقای بدری فرستاده.

  توجه!!!! توجه!!!!
  جهت اطلاع همه دوستان!
  دوستان عزیز توجه داشته باشید که این سایت یعنی صدای اسلام متعلق است به باندی از سنی های وهابی تندرو و وحشی که در جنوب شرقی کشور ما ایران یعنی در سیستان و بلوچستان با خشونت تمام سربازهای ایرانی را سر می برند و فیلم آن را در همین سایت قرار می دهند.
  تا همین چند وقت پیش (یعنی حدود دو ماه پیش) فیلم سر بریدن چند سرباز بیگناه نیروی انتظامی در همین سایت موجود بود و زیر آن نوشته بود:
  مرگ بر سرباز مزدور ایرانی. مرگ بر ایرانی های خرافاتی. مرگ بر ایرانی های آتش پرست… و چند شعار القاعده ای و طالبانی و بن لادنی.
  این سایت نه تنها با حکومت ایران مخالف است بلکه کلا با ایرانی اعم از مسلمانِ شیعه و مسیحی و یهودی و زردشتی دشمنی دارد.
  صاحبان این سایت یعنی مدیران سایت صدای اسلام وحشی های صحرانشینی هستند که ما ایرانی ها را آتش پرست می دانند و در همین سایتِ آشغال مطلبی را از قول یکی از ملاهای طالبانی گذاشته بودندکه ما ایرانی ها را آتش پرست دانسته بود و وقیحانه به دروغ ادعا کرده بود که ایرانیان باستان شاش گاو را به عنوان نوشیدنی مقدس می نوشیدند.
  باید به این کثافت های آدم کش وحشی بگوییم که تمام تاریخ باستان کشور بزرگ ما ایران افتخار آمیز بوده و هست.
  آن زمان که پدران ابله شما آشغال های عقب مانده و کودن یعنی مدیران سایت صدای اسلام (سایت قاتلان وحشی طالبانی) در کعبه یعنی داخل خانه ی خدا بیش از 300 بت از چوب و سنگ و پشگل بز و پِهِن گاو و شتر درست کرده بودید و در برابر آنها سجده می کردید ایرانی ها یکتاپرست بودند.
  شما گردانندگان کودن این سایت بی آبرو یعنی سایت صدای اسلام (که در واقع صدای طالبان خونخوار است) هنوز هم در داخل کشور خودتان یعنی عربستان سعودی برده داری می کنید و زن هایتان را خرید و فروش می کنید ولی ایرانی ها از زمان هخامنشی تا به امروز برای زنان شان احترام خاص قائل بوده و هستند.
  اگر مسئول این سایت در پاسخ بنویسد که دروغ است، همه از او بخواهیم تا تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را برای اثبات آنچه خدمتتان عرض کردم به نمایش بگذارد.
  البته ما از امکانات این سایت برای پیشبرد اهداف ایرانی خودمان باید استفاده کنیم تا چشم حسود این دشمنان ایران از شدت خشم کور شود.
  زنده باد ایران و ایرانی!
  مرگ بر سایت ضد ایرانی صدای اسلام!
  مرگ بر سوسمارخورهای دشمن ایران و ایرانی!
  درود بر خودمان که از ابتدای تاریخ پر افتخارمان همیشه آبرومند بوده ایم و سرفراز باقی خواهیم ماند.
  ضمنا حواستان باشد کسی که جواب این کامنت ها را می نویسد ایرانی نیست. از طالبانی های افغانستان و مزدور عربستان سعودی است و از لحاظ زبان شناسی این ادعا قابل اثبات است.
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  1- سایت صدای اسلام متعلق به طالبان و سایتی ضد ایرانی است.
  2- سایت صدای اسلام را افغانی های سنی متعصب می گردانند.
  3- جواب کامنت ها را یک نفر افغانی مزدور عربهای سوسمار خور می نویسد.
  4- به دو کامنت قبلی که داده ام (و پاسخ های لهجه افغانی که به من داده شده) توجه بفرمایید همه چیز برای تان مشخص می شود.
  درود بر ایرانی!
  زنده باد ایران!
  مرگ بر عربهای متعصب و مزدوران افغانی شان در سایت صدای اسلام!
  ضمنا چرا خفه شده ای و اقرار نمی کنی که تا دو ماه پیش توی همین سایت فحش به ایران و ایرانی می دادی. خلیج فارس را خلیج عربی می گفتی و صدها سوتی مفتضح دیگر؟؟؟؟
  ملای طالبانی برو گمشو!

 12. نکته جالبی که آقای بدری در باره این سایت یعنی صدای اسلام فرستاده است.

  بخوانیم و حواسمان باشد طالبانی های افغانی و القاعده ای های عربستانی اتش بیار معرکه شده اند تا ریشه ایران و ایرانی را بکنند.

  جواد بدری خواه : توجه!!!! توجه!!!!
  جهت اطلاع همه دوستان!
  دوستان عزیز توجه داشته باشید که این سایت یعنی صدای اسلام متعلق است به باندی از سنی های وهابی تندرو و وحشی که در جنوب شرقی کشور ما ایران یعنی در سیستان و بلوچستان با خشونت تمام سربازهای ایرانی را سر می برند و فیلم آن را در همین سایت قرار می دهند.
  تا همین چند وقت پیش (یعنی حدود دو ماه پیش) فیلم سر بریدن چند سرباز بیگناه نیروی انتظامی در همین سایت موجود بود و زیر آن نوشته بود:
  مرگ بر سرباز مزدور ایرانی. مرگ بر ایرانی های خرافاتی. مرگ بر ایرانی های آتش پرست… و چند شعار القاعده ای و طالبانی و بن لادنی.
  این سایت نه تنها با حکومت ایران مخالف است بلکه کلا با ایرانی اعم از مسلمانِ شیعه و مسیحی و یهودی و زردشتی دشمنی دارد.
  صاحبان این سایت یعنی مدیران سایت صدای اسلام وحشی های صحرانشینی هستند که ما ایرانی ها را آتش پرست می دانند و در همین سایتِ آشغال مطلبی را از قول یکی از ملاهای طالبانی گذاشته بودندکه ما ایرانی ها را آتش پرست دانسته بود و وقیحانه به دروغ ادعا کرده بود که ایرانیان باستان شاش گاو را به عنوان نوشیدنی مقدس می نوشیدند.
  باید به این کثافت های آدم کش وحشی بگوییم که تمام تاریخ باستان کشور بزرگ ما ایران افتخار آمیز بوده و هست.
  آن زمان که پدران ابله شما آشغال های عقب مانده و کودن یعنی مدیران سایت صدای اسلام (سایت قاتلان وحشی طالبانی) در کعبه یعنی داخل خانه ی خدا بیش از 300 بت از چوب و سنگ و پشگل بز و پِهِن گاو و شتر درست کرده بودید و در برابر آنها سجده می کردید ایرانی ها یکتاپرست بودند.
  شما گردانندگان کودن این سایت بی آبرو یعنی سایت صدای اسلام (که در واقع صدای طالبان خونخوار است) هنوز هم در داخل کشور خودتان یعنی عربستان سعودی برده داری می کنید و زن هایتان را خرید و فروش می کنید ولی ایرانی ها از زمان هخامنشی تا به امروز برای زنان شان احترام خاص قائل بوده و هستند.
  اگر مسئول این سایت در پاسخ بنویسد که دروغ است، همه از او بخواهیم تا تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را برای اثبات آنچه خدمتتان عرض کردم به نمایش بگذارد.
  البته ما از امکانات این سایت برای پیشبرد اهداف ایرانی خودمان باید استفاده کنیم تا چشم حسود این دشمنان ایران از شدت خشم کور شود.
  زنده باد ایران و ایرانی!
  مرگ بر سایت ضد ایرانی صدای اسلام!
  مرگ بر سوسمارخورهای دشمن ایران و ایرانی!
  درود بر خودمان که از ابتدای تاریخ پر افتخارمان همیشه آبرومند بوده ایم و سرفراز باقی خواهیم ماند.
  ضمنا حواستان باشد کسی که جواب این کامنت ها را می نویسد ایرانی نیست. از طالبانی های افغانستان و مزدور عربستان سعودی است و از لحاظ زبان شناسی این ادعا قابل اثبات است.

  پاسخ افغانی مسئول سایت صدای اسلام:
  هههه مدتي بود به اين شدت از ته دل خنده نكرده بودم.. يه سوال ميشه ازت پرسيد!! تو كه ميگي من 2 ماه پيش تو اين صفحه فيلم سربريدن و اين چيزا گذاشتم ميشه به منم نشون بدي! آخه اين صفحه فقط 16 روزه كه ساخته شده!!!

  در 2009/06/29 روی 12:21 ق.ظ |

  جواد بدری خواه : مزدور طالبانی!!
  همین که خودت را انکار می کنی برای ما کافی است.
  ابله آل سعود! منگل سوسمار خور!! من گفتم صفحه ی اصلی یعنی HOME. تو جواب می دهی این صفحه ده روزه ساخته شده؟؟؟؟؟؟
  اگر چه همه دوستان متوجه شدند که ماهیت این سایت چیست و متعلق به عرب های وحشی ضد ایرانی است ولی دوباره می نویسم تا مدیران این سایت هم خر فهم شوند:
  “اگر مسئول این سایت در پاسخ بنویسد که دروغ است، همه از او بخواهیم تا تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را برای اثبات آنچه خدمتتان عرض کردم به نمایش بگذارد.”
  تکرار می کنم : تصویر صفحه ی اصلی یعنی HOME.
  بفهم: حدود دو ماه پیش نه امروز.
  خودت را به بی شعوری نزن: همین سایت یعنی سایت صدای اسلام که متعلق است به طالبانی های آدم کش و نه هیچ سایت مشابه اسمی.
  خودت را به کوچه عمر چپ نزن. خر خودتی. می فهمم چقدر از افشای ماهیت افغانی ات آتش گرفته ای. بخند تا دنیا به ریش درازت بخندد.
  خیلی نا امید نباش. طوری نوشتم که همه ی دوستان ات که این سایت ضد ایرانی را می گردانند خواهند فهمید.
  برادر آدم کش طالبانی. شب خوش!!!

  پاسخ افغانی مسئول سایت صدای اسلام: بنظر ميرسه سيب‌زميني‌ها بهت نساخته!! در ضمن من اگر ترسي داشتم نظرت رو تاييد نميكردم! ولي چكنم كه ميخوام ملت بخندن!!

  جواد بدری خواه : توجه!!!! توجه!!!!
  جهت اطلاع همه دوستان!
  دوستان عزیز توجه داشته باشید که این سایت یعنی صدای اسلام متعلق است به باندی از سنی های وهابی تندرو و وحشی که در جنوب شرقی کشور ما ایران یعنی در سیستان و بلوچستان با خشونت تمام سربازهای ایرانی را سر می برند و فیلم آن را در همین سایت قرار می دهند.
  تا همین چند وقت پیش (یعنی حدود دو ماه پیش) فیلم سر بریدن چند سرباز بیگناه نیروی انتظامی در همین سایت موجود بود و زیر آن نوشته بود:
  مرگ بر سرباز مزدور ایرانی. مرگ بر ایرانی های خرافاتی. مرگ بر ایرانی های آتش پرست… و چند شعار القاعده ای و طالبانی و بن لادنی.
  این سایت نه تنها با حکومت ایران مخالف است بلکه کلا با ایرانی اعم از مسلمانِ شیعه و مسیحی و یهودی و زردشتی دشمنی دارد.
  صاحبان این سایت یعنی مدیران سایت صدای اسلام وحشی های صحرانشینی هستند که ما ایرانی ها را آتش پرست می دانند و در همین سایتِ آشغال مطلبی را از قول یکی از ملاهای طالبانی گذاشته بودندکه ما ایرانی ها را آتش پرست دانسته بود و وقیحانه به دروغ ادعا کرده بود که ایرانیان باستان شاش گاو را به عنوان نوشیدنی مقدس می نوشیدند.
  باید به این کثافت های آدم کش وحشی بگوییم که تمام تاریخ باستان کشور بزرگ ما ایران افتخار آمیز بوده و هست.
  آن زمان که پدران ابله شما آشغال های عقب مانده و کودن یعنی مدیران سایت صدای اسلام (سایت قاتلان وحشی طالبانی) در کعبه یعنی داخل خانه ی خدا بیش از 300 بت از چوب و سنگ و پشگل بز و پِهِن گاو و شتر درست کرده بودید و در برابر آنها سجده می کردید ایرانی ها یکتاپرست بودند.
  شما گردانندگان کودن این سایت بی آبرو یعنی سایت صدای اسلام (که در واقع صدای طالبان خونخوار است) هنوز هم در داخل کشور خودتان یعنی عربستان سعودی برده داری می کنید و زن هایتان را خرید و فروش می کنید ولی ایرانی ها از زمان هخامنشی تا به امروز برای زنان شان احترام خاص قائل بوده و هستند.
  اگر مسئول این سایت در پاسخ بنویسد که دروغ است، همه از او بخواهیم تا تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را برای اثبات آنچه خدمتتان عرض کردم به نمایش بگذارد.
  البته ما از امکانات این سایت برای پیشبرد اهداف ایرانی خودمان باید استفاده کنیم تا چشم حسود این دشمنان ایران از شدت خشم کور شود.
  زنده باد ایران و ایرانی!
  مرگ بر سایت ضد ایرانی صدای اسلام!
  مرگ بر سوسمارخورهای دشمن ایران و ایرانی!
  درود بر خودمان که از ابتدای تاریخ پر افتخارمان همیشه آبرومند بوده ایم و سرفراز باقی خواهیم ماند.
  ضمنا حواستان باشد کسی که جواب این کامنت ها را می نویسد ایرانی نیست. از طالبانی های افغانستان و مزدور عربستان سعودی است و از لحاظ زبان شناسی این ادعا قابل اثبات است.
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  خلاصه کلام:
  1- سایت صدای اسلام متعلق به طالبان و سایتی ضد ایرانی است.
  2- سایت صدای اسلام را افغانی های سنی متعصب می گردانند.
  3- جواب کامنت ها را یک نفر افغانی مزدور عربهای سوسمار خور می نویسد.
  4- به دو کامنت قبلی که داده ام (و پاسخ های لهجه افغانی که به من داده شده) توجه بفرمایید همه چیز برای تان مشخص می شود.
  درود بر ایرانی!
  زنده باد ایران!
  مرگ بر عربهای متعصب و مزدوران افغانی شان در سایت صدای اسلام!
  ضمنا چرا خفه شده ای و اقرار نمی کنی که تا دو ماه پیش توی همین سایت فحش به ایران و ایرانی می دادی. خلیج فارس را خلیج عربی می گفتی و صدها سوتی مفتضح دیگر؟؟؟؟
  ملای طالبانی برو گمشو!

 13. آقای بدری خواه شما چرا هی میای بی ربط به موضوع تز میدی؟؟
  آقای محترم البته ظاهراً اینا و این سایت مال هرکسی که هست باشه، فقط یه سایته. اون چیزی که زجرآوره اربابان توی کله پوکه که میریزن مردم را می کشند.
  جنابعالی میای چرت تلاوت می کنی خانم بهاره هم میاد چرندیات شما را کپی می کنه انگار خودش شعور و ایده نداره

 14. نمیدونم کجای حرفای بدری زاده بدبخت غلطه که اینقدر به او با بی ادبی فحش داده شده؟

  من مطالبی رو که فرستاده خوندم.

  خیر سرمون مثلا ما مدافع آزادی هستیم.

  من از مشتری های نسبتا دائم ایم سایت بودم و با سابقش آشنا هستم.

  مطالبی که بدری زاده گفته واقعیت داره.

  گفته این سایت را افغانی های سنی متعصب می گردونن.

  (با سر زدن به صفحه اصلی سایت- سمت راست این مطلب تایید می شه)

  گفته صاحب سایت عربستان سعودی است.

  (با سر زدن به مطالب سایت تا حدود دو ماه پیش این نکته هم ثابت می شه)

  گفته توی این سایت تا حدود دو ماه پیش خلیج فارس رو خلیج عربی میگفتن.

  (اگر مسئول سایت تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را به نمایش بذاره مطلب اثبات می شه)

  گفته توی این سایت تا حدود دو ماه پیش به ایرانی ها فحش می دادن.

  (اگر مسئول سایت تصویر صفحه اصلی یا HOME حدود دو ماه پیش همین سایت یعنی صدای اسلام را به نمایش بذاره مطلب اثبات می شه)

  گفته توی این سایتتا حدود دو ماه پیش ایرانی ها رو آتش پرست معرفی می کردن.

  (اگر سخنرانی های دکتر کلهر و ملازاده رو بخونید و بشنوید این مطلب مشخص می شه)

  من موندم چرا یه ایرانی باغیرت باید بجای این که سنگ وطنشو به سینه بزنه از این جور سایتی حمایت می کنه؟

  من هم مثل بدری زاده می گم ازاین سایت برای اهداف ایرانی خودمون استفاده کنیم ولی تو دام این عرب های آشغال خونخوار نیفتیم.

  جالب اینه که همین گردوننده ی افغانی سایت، برای خام کردن ما به اسم این و اون مطلب می نویسه و به آدمی که بخاطر ایرانی بودنش این سایت را افشا کرده فحش ناموس می دهد.

  من فقط می گم حواسمونو جمع کنیم بازی گردوننده های ضد ایرانی این سایتو نخوریم.

  ای کاش Home Page این سایتو (همون جور که بدری گفته حدود دو ماه پیش) save کرده بودم تا با یه نگاه همه چی براتون ثابت می شد.

  توجه: كساني كه با يك آي‌پي و با نام‌هاي مختلف كامنت گذاشته‌اند

  1- مهستی معین پور و نوید مظاهری نیشابوری و جاوید بدری خواه
  2- نادرنژاد و بهاره کیانی
  3- عبدالمهدي و حامد

  آي‌پي‌هاي استفاده شده بترتيب

  1- 78.109.202.93
  2- 78.38.253.23
  3- 80.191.88.26

  آي‌پي‌ها بترتيب مربوط به شهر‌هاي

  1- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  2- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  3- جهان در استان خراسان

  قضاوت با شما!

 15. توضیح لازم!!!!

  دوستان. اشتباه نشود.

  فحش هایی که به ایران و ایرانی در این سایت داده می شد و این که خلیج فارس رو خلیج عربی می گفتن توی کامنت ها نبود بلکه دقیقا توی مطالبی بود که صاحبا و مدیرای سایت تغذیه می کردن.

  یه موقع به دروغ به شما گفته نشه که کامنت توی این سایت آزاده و بازدید کننده ها به ایران فحش دادن.

  مدیرا و صاحبای افغانی و عربستانی این سایت تا دو ماه پیش مدام به ایرانی و ایران فحش و ناسزا می گفتن

  حالا اومدن به اسم ایرانی خودشونو جازدن.

  نظرتون هرچی باشه بگین ولی مواظب باشین بازی این عربهای ضد ایرانی رو نخورین

  توجه: كساني كه با يك آي‌پي و با نام‌هاي مختلف كامنت گذاشته‌اند

  1- مهستی معین پور و نوید مظاهری نیشابوری و جاوید بدری خواه
  2- نادرنژاد و بهاره کیانی
  3- عبدالمهدي و حامد

  آي‌پي‌هاي استفاده شده بترتيب

  1- 78.109.202.93
  2- 78.38.253.23
  3- 80.191.88.26

  آي‌پي‌ها بترتيب مربوط به شهر‌هاي

  1- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  2- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  3- جهان در استان خراسان

  قضاوت با شما!

 16. دوستان

  اصلا مهم نیس از چه جناحی هستین فقط یه خواهش دوستانه دارم.

  اگر قبول دارین که ممکنه بعضی از خانم ها یا جوون ها و حتی بچه ها به این سایت سر بزنن، لطف کنین مطلب رکیک ننویسین.

  من خودم بعضی وقتا شرم می کنم بعضی از مطالبی رو که تو سایت هست بخونم.

  خدا شاهده که اصلا نمی تونم باور کنم که یه ایرانی با غیرت به خودش اجازه بده به هم وطناش یا هر شخص دیگه ای این قدر صریح و توی یه سایت عمومی این طور فحش بده.

  همه ما از هر جناح و گروهی که هستیم سعی کنیم با دلیل همدیگرو قانع کنیم.

  باور کنین فکر می کنم این هم کار گردوننده های این سایته که دائم کامنتهایی رو به اسامی مختلف می زنن و دعوای زرگری درست می کنن تا بگن ایرانی ها حتی توی سایت هم به هم فحش ناموس میدن.

  مراقب باشیم سنی های متعصب عربستان سعودی و افغانستان دوست ایران نیستند.

  چو ایران نباشد تن من مباد بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

  اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم

  دوستدار ایران و ایرانی

  توجه: كساني كه با يك آي‌پي و با نام‌هاي مختلف كامنت گذاشته‌اند

  1- مهستی معین پور و نوید مظاهری نیشابوری و جاوید بدری خواه
  2- نادرنژاد و بهاره کیانی
  3- عبدالمهدي و حامد

  آي‌پي‌هاي استفاده شده بترتيب

  1- 78.109.202.93
  2- 78.38.253.23
  3- 80.191.88.26

  آي‌پي‌ها بترتيب مربوط به شهر‌هاي

  1- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  2- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  3- جهان در استان خراسان

  قضاوت با شما!

 17. جالبه یعنی انقدر نمی دونید که که توی جنگ و انقلاب چقدر زن شهید شدند
  شما نفهمیدید در انقلاب چقدر زن کشته شد ؟در ساواک چقدر زن شکنجه شد ؟

  از مخالفین این حکومت کشتن زن برمی آمده و می آید و خواهد آمد
  هم در انقلاب کشتند و هم در جنگ و همین چند روزه پیش ندا و 2 زن دیگر را کشتند

  واقعا خیلی پس فطرت هستید. از همه چیز به صورت عوام فریبانه علیه این نظام استفاده می کنید . شما که اینجا پاسخ گو نیستید چگونه آن دنیا جواب می دهید؟
  یک مطلب به آقای بدری
  نیاز نیست انقدر شلوغش کنی همین لازم بود مردم بدونند که نویسنده این وبلاگ وهابی هست دیگه باید هدف وهابی ها و سازنده های انگلیسه این دین را مردم بدانند ولی نمی فهمند شاید خودشون را به خواب زدند هر چه گفتیم باز حرف خودشون را زدند

  واقعا خودتون را به خواب زدید الان این مطلب کاملیا دروغ است و عوام فریبانه باید این مطلب پاک شود اما پاک نمی کنید چون دنبال حق نیستید دنبال هدف دست نیافتنی تون هستید

  نویسنده این وبلاگ به شما میگم :
  1-رطب خورده منع رطب نمی کند
  2-عالم بی عمل مانند زنبور بی عسل است

  کسی با احمدی به خاطر رفتار با شهروند ایرانی بد نشده . به خاطر مطالب دروغه شما هست که با دکتر بد شده اند(عده بسیار کمی)
  دروغ در حرف های شما موج می زند
  جو سازی در حرف های شما موج می زند در تمام کامنت ها فحش است اما تا کسی از موافقان نظام فحش می دهد می گید کم آورده ووو…

  چرا با انقلاب ایران استعمار گران ناراحت شدند شما خواهان دوباره استعمارید
  من دوست دارم باشما بحث کنم اما حیف که دنبال حق نیستید کار من آب تو هونگ کوبیدن هست

  توجه: كساني كه با يك آي‌پي و با نام‌هاي مختلف كامنت گذاشته‌اند

  1- مهستی معین پور و نوید مظاهری نیشابوری و جاوید بدری خواه
  2- نادرنژاد و بهاره کیانی
  3- عبدالمهدي و حامد

  آي‌پي‌هاي استفاده شده بترتيب

  1- 78.109.202.93
  2- 78.38.253.23
  3- 80.191.88.26

  آي‌پي‌ها بترتيب مربوط به شهر‌هاي

  1- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  2- تيران در نزديكي‌هاي نجف‌آباد اصفهان
  3- جهان در استان خراسان

  قضاوت با شما!

 18. من از انترنت هوشمند در قم استفاده مي كنم (جهان) حالا هر چي بگم شما دروغ گو هستسد بگيد نه

  اولا اي پي من 90.191.88.28 هست
  من كجا عبد المهدي كجا
  صد بار گفتم من عبد المهدي نيستم
  اگر دو نفر در قم با يك اينترنت وارد اين وبلاگ بشوند يك نفر هستند اينه منطق شما !!! در قم اكثر مردم از جهان نت استفاده مي كنند
  برهان خلف:
  حامد = عبد المهدي (فرض خلف)
  چه دليلي داره من اسمم را عوض كنم اگر خانم كياني را بگي آره اومده حرف هاي بدري را تاييد مي كنه اما مگه من حرف هاي عبد المهدي را تاييد كردم چه نيازي هست من اسم خودم را تغيير بدم
  فرض خلف باطل است پس حامد >مساوي نيست<عبد المهدي
  كافر همه را به دين خيش پندارد
  جواب براي من نداري ميايي مي گه من با عبد المهدي يكي هستم
  حالا گفتي من عبد المهدي هستم اين جواب به انتقاد هاي منه اين دليل بر راست بودن مطالب وبلاگ هست ؟ نه كم اوردي چرند مي نويسي
  اگر من عبد المهدي باشم دروغ هاي شما كه از بين نمي ره مهم اينه كه اين سايت دروغ گو است و من جواب دروغ هايش را مي دهم نمي دانم عبد المهدي چه گفته اما مردم برند بخونند اگر هم عبد المهدي فلان فلان شده من باشم نشان از بد بودن و دروغ من داره
  واقعا بي منطق هستيد

  پاسخ:‌ آي‌پي 90.191.88.28 مربوط به كشور استوني و شهر Pärnu است و هيچ ربطي هم به قم ندارد! دوستان با مراجعه به سايت http://www.ip-adress.com/ip_tracer و تايپ اين آي‌پي خودشان خواهند ديد

 19. مدیر محترم سایت صدای اسلام!!!

  سلام!

  لطفا فقط به سوالاتی که پرسیده ام جواب بدهید.

  حاشیه نروید.

  انگ نزنید.

  مسخره نکنید.

  به اسم افرادی که وجود خارجی ندارند کامنتِ جوابیه برای بنده نزنید.

  به اسم افرادی که وجود خارجی ندارند به دیگران فحش رکیک ندهید.

  حاشیه نروید.

  با صراحت جواب بدهید.

  آیا صفحه ی اول این سایت (HOME PAGE) را قبول دارید یا نه؟

  آیا انکار می کنید که شما و صاحبان و گردانندگان این سایت سنی هستید؟

  آیا انکار می کنید که شما با سنی وب (Sonni Web) یکی هستید؟

  آیا انکار می کنید که سنی وب (Sonni Web) همان وبی است که ضد شیعیان و به تبع آن، ضد ایران و ایرانی و حتی ایران باستان مطالب بسیاری را منتشر کرده است؟

  آیا انکار می کنید که تا دو ماه پیش در همین سایت صدای اسلام نه تنها ضد شیعه بلکه ضد ایران مطلب می نوشتید؟

  آیا انکار می کنید که در همین سایت یعنی سایت صدای اسلام ، خلیج فارس را در مطالبی که روی سایت می گذاشتید خلیج عربی می نامیدید؟

  ایا انکار می کنید که با الفاظ بد و فحش های رکیک به مشتری های این سایت می گفتید که نامی از خلیج فارس نبرند؟

  آیا انکار می کنید که تا چند ماه قبل، مکرر در همین سایت تان می نوشتید که بر روی کره ی زمین جایی به نام خلیج فارس وجود ندارد؟

  آیا انکار می کنید که فیلم سر بریدن بچه های سرباز (توجه کنید می گویم سرباز. به دروغ گفته نشود پاسدار یا هر شخص دیگر) را روی سایت تان گذاشته بودید و چندین فحش رکیک و ناسزا در زیر آن به ایران و ایرانی داده بودید/

  آیا انکار می کنید که خودتان به اسم این و آن کامنت می گذارید؟

  آیا انکار می کنید که برای حفظ ظاهر به اصطلاح آزادِ سایت، در کامنت به اسم های مختلف، فحش ناموس به کسانی می دهید که تنها جرمشان این است که به مشتریان این سایت گوشزد کرده اند که در دام دشمنان ایران نیفتند؟

  آیا انکار می کنید که در همین سایت یعنی صدای اسلام ایرانی ها را نجس و مهدور الدم (یعنی کسانی که کشتن شان هیچ اشکالی ندارد) معرفی می کردید؟

  آیا انکار می کنید که در همین سایت، ایرانی ها را آتش پرستانی معرفی می کردید که ادرار گاو را به عنوان نوشیدنی مقدس در دین شان یعنی دین زردشتی می نوشند.

  این که چه کسی از چه جایی و با چه آی پی پرسش مطرح کرده نمی تواند دلیلی باشد برای این که از زیر بار پاسخ دادن به این پرسش ها شانه خالی کنید.

  لطفا پاسخ بدهید تا برای همه دوستان مشخص شود.

  با تشکر!!!

  پاسخ: 1- اولا از اين به بعد با يك نام نظر بگذاريد در غير اين صورت كامنت شما نمايش داده نمي‌شود! چند بار تذكر دادم ولي شما عمل نكرديد اين اسم سوم شماست بدون در نظر گرفتن يك آي‌پي نزديك به شما كه او هم با 4 اسم نظر گذاشت و هيچ بعيد نيست خود شما باشيد چون نظر او را بارها تاييد كرديد در ضمن هر نظر رو يك‌ جا بنويسيد نه شصت جا در غير اين صورت هم نظر شما نمايش داده نمي‌شود

  2- اين كه من سني هستم يا شيعه يا يهودي يا مسيحي و يا هر دين و مذهب ديگر به يكي مثل شما هيچ ربطي ندارد

  3- وبلاگ سني‌وب مال من بود كه فيلتر شد هيچ دليلي هم براي كتمان اين مسئله نمي‌بينم اين هم آدرس http://sunniweb.wordpress.com

  4- فيلم سربريدن و قتل اگر شما ديديد براي ما هم بفرستيد

  5- اينقدر بي‌كار نيستم براي خودم نظر بگذارم اين را به دوستان صداوسيمايتان بگوييد با اون مصاحبه‌هاي واقعي‌‌اش!!

  6- اگر از مطالب من خوشت نمياد لطفا اعصاب خودت رو خرد نكن و اينجا نيا مجبور نيستي بسيجي عزيز

  7- از بقيه دوستان هم كه كامنت مي‌گذارند درخواست مي‌كنم اگر وبلاگ دارند آدرس خودشون رو بنويسند تا به من تهمت زده نشه

 20. این مزدورهای حکومت ج.ا و دولت سرتختشون از فرط کمبود هوادار و برای جبران این مساله باسن مبارکشان را در وبلاگهای مختلف جر می دهند و با اسامی مختلف کامنت می گذارند تا زیاد به نظر برسند(زهی خیال باطل!)
  این مدعی های مردانگی و حکومت عدل علی از مردانگی فقط آلتشو دارند.

 21. بر پدر و مادر هر چي آخوند كثيفه لعنت خميني مزدوز خودخواه رياكار دزد بي همه چيز فاشيست احمق عوضي قاتل دست از سر اين مردم بردارين ريشوهاي بزدل

 22. سلام
  اگر این صدای اسلامی که وای بر اون اسلام
  » می گویند فقط ماییم که اهل اصلاح هستیم آگاه باشید که اینان خود مفسدین اند ولی نمی دانند » سوره بقره
  ادعا که زیاد دارید ولی جز کفر و تبلغ طاغوت در این سایت وجود ندارد
  اگر جمهوری اسلامی نبود که دیگه حتی به دروغ هم اسمی از اسلام نبود حتی از دین
  که رسول خدا (ص)فرمود :
  «بزودی زمانی خواهد رسید که از اسلام جز نامی و از قرآن جز خطی باقی نخواهد ماند»
  امام خمینی و شهدایی که تقدیم این راه شدند زنده کننده نام و یاد و راه رسول اکرم و قرآن بودند. هرچند تو و هر کس دیگری خوشتون نیاد
  » چراغی را که ایزد بر فروزد هر انکس پوف کند ریش اش بسوزذ»
  » یریدون لیطفئوا نورالله به افواههم و یابی الله ان یتم نوره ولو کره المشرکون»

 23. خانم محترمی که این مقاله رو داشتی چقدر اطلاع از تهران داری تهران ما هنوز همونجوری که قدیم بود بلکه بهتر هم شده اما متاسفانه شما ها چشمتون رو بستین داستان ندا رو هم که رئیس جمهور منتخب براتون توضیح داد نقشه خوبی کشید چهره ایران رو خراب کنید اما بدونید که اشتباه میکنید و نخواهد توانست چرا که همون جمعیتی که به اقای احمدی نژاد رای دادند بعلاوه خیلی هایی که الان پشیمانن به میر حسین دروغگو و باعث و بانی همه این آشوب ها و مرگ جوانان عزیز ایرانی بود در حال حاضر طرف دار دکتر احمدی نژادند و این رو به خاطر داشته باش که ما هیچ وقت از وطن عقیده و نظام جمهوری اسلامی دست بر نخواهیم داشت
  اگه خواستی جواب بدی ایمیل من اینه:neshat.net@gmail.com

 24. سلام دوستان عزیزی که محبت کرده و نظرتات خود را درباره این مقاله در این سایت درج کرده اید. امروز به صورت اتفاقی این سایت و نوشته های پرمهر شما را دیدم. از ابراز لطف یکایک شما منتقد و موافق سپاسگزارم. نوشته های روزانه من در سایت شخصی ام http://www.cameliaentekhabifard.com قابل مشاهده است و خوشحال می شوم که سری به وب لاگ من بزنید.
  با سپاس فراوان. انتخابی فرد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: