سخنان دلخراش زني كه قرباني صيغه شد + فيلم

لينك دانلود به حجم 7.560 مگابايت

http://www.4shared.com/file/101229454/52fa9a86/ghorbani.html

Advertisements

22 پاسخ

 1. صیغه=فحشا

  • چه ربطی داره؟

  • فاروق جان تو همین شهر سنندج که اهل سنت هستن و فساد و فحشا ازدر و دیوار شهرش میباره و خداوند شاهده که مرد و پسر جونش از زنا کاریشون پیش من حرف زدن و طلاق تو این شهر بیداد میکنه مشکلی وجد نداره ؟ و حالا صیغه که راه حل اسلامی و شرعی هست = فحشا میشه؟ عجبا ؟!!!!!!!!!

 2. زنده باد ایران وایرانی درود بر کوروش کبیر آریایی

 3. میثم!

  درود و سپاس بر تو ………..

  دوستت دارم …..

  به غیرت ایرانیت افتخار می کنم …………

  و به امثال تو مینازم….

  فدای مرامت از هر جناحی که هستی…….

  آفرین به تو ایرانی وطن دوست …….

 4. سلام اولا من از مدیر سایت نهایت تشکر رو دارم که به عنوان یک مسلمان واقعیتها را صراحتا و بدون هیچ تعصبی میگه ودوما به نظر بنده جواب چند مزدور و خرافاتی واز دنیا بی خبر که اصلا از اسلام واسلامیت بویی نبرده اند رو دادن خیلی اشتباهه.همه دنیا میدونن که این خرافاتیا چه جونورهای وحشی هستن که بخاطر منافعشون چه کارهایی که نمیکنن.این کثافتها ی بسیجی مزدور به اسم اسلام و مسلمانی هر غلطی میکنن واسم اسلام رو توی دنیا لکه دار کرده اند.به نظر بنده جواب دادن به این خونخواران وکثافتهای خرافاتی اشتباه محضه.توروخدا شما که با این سایتتون میخواهید به دنیای اسلام خدمت کنید چرا پس اجازه میدید این از خدا بی خبرها مطالبشون رو همینطور آشکار و بدون هیچ حیا و شرمی بگن ؟

  • حالم از هر چی اسلام و مسلمونه به هم می خوره. حالم از این زن احمق و امثال اون به هم می خوره و متاثر میشم از اینکه در جایی زندگی می کنم که اینقدر حماقت و تحجر سر به فلک میکشه. تا وقتی اینقدر عقب افتاده و احمق وجود داشته باشن همانا لیاقتمان حکومت تحجر گرای طالبانی خامنه ای و دارو دستشه.

   • یلدا خانم ببخشید پس چی حال شما رو خوب میکنه؟ مسیحی؟یهودی؟بودایی؟یا از این فرقه های دم دست انسان ساز که بدرد حیوون نمیخوره تا چه برسه به انسان،کدومشون شمارو آروم میکنه؟شما سبک غربی رودوست دارین که توش هر 2 دقیقه به یه زن تجاوز میشه،یا مثلا تو ماساچوست آمریکا دزذین گاو جرمش سنگینتر از تجاوز به دختره ،یا اصلا تجاوز جرم نیست؟یا مثلا سبک زدگی رو دوست دارین که توش مجبورین گاهی وقتا ادوکلن بدبو همراهتون باشه که اگه جایی رفتین کمی خطری بود بزنید تا بهتون تجاوز نشه؟یا مثلا تو انگلیسی که 80% پلیس زنهاش مورد تجاوزن؟ یا مثلا آمریکایی که توش گروه ایی پیدا میشن که به جسد 30% الی 40 % فاسد تجاوز میکنن؟یا مثلا انگلیسی که دخترهایی که هنوز نوجون نشده فاحشه گری میکنن؟یا مثلا جایی که سن سقط جنین میاد 15 سال ؟کدوم فرهنگ رو می پسندی؟
    چشماتو باز کن ما تو کشورمون مشکل داریم ،مشکلشم خودمونیم،خانواده امون،پدر مادر بچه،وقتی از اول تربیت درست و اسلامی نباشه این مشکلا هست.خودمونو درست کنیم کشورمون هم درست میشه.حالا راه درست کردن خودمون چیه ؟==================>اسلام

 5. اینه یک مشت آشغالن.نمیگم خامنه ایو دار ودستش خوبن اما این عوضی های شیطان صفت از همه بدترن.مردم روشنفکر باشید حقتونو یه مشت ابله خونخوار دارن میخورن

 6. خواهرم یلدا تشیع اسلام واقعی نیست نه تسنن! تشیع دین سو استفاده کنندگان است

 7. مرگ بر خود ولایت فقیه. درود بر آزادگان ایران. سلام بر نداها. مرگ بر دیکتاتور. مرگ بر جمهوری اسلامی.

 8. گر دوست دار حيدر كرار رافضي است من رافضي تر از همه اهل عالمم لعن اله من قتلي فاطمه الزهرا

 9. ای رافضی بدبخت تو جطور میتوانی به علی توهین کنی ، جطور غیرت علی اجازه میدهد که به قاتل همسرش (به زعم شما ) دختر خود ام کلثوم را به زنی بدهد . جطو اسم پسرانش را ابوبکرو عمر و عثمان میگذارد .به خدا قسم که عالم به آینده و گذشته است تو نه دوستدار علی هستی بلکه دشمن علی هستی تو چطور میتوانی به در محشر به روی رسول خدا و علی مرتضی و حضرت ابوبکرو عمرو عثمان نگاه کنی .ترا به خدا تعصب را کنار بگذار و به کتابهای خودتان مراجعه کن میبینی که راست میگویم

  • اصلا کلا تو این بحث شک وجود داره که دختر امیرالمونین زن جناب عمر شده،اسامی معروف و معتبر اون زمان همین ها بودند این دلیل قانع کننده ای نیست.بعدشم یه چیزای دیگه هم هست…
   حالا من یه سوال می پرسم… اگه قضییه شهادت حضرت زهرا درست نیست چرا امیر المومنین ایشون رو مخفیانه و به به دور از چشم خلیفه «که باید بر جسم مطهر حضرت زهرا نماز میخواند »
   دفن کردند؟و اجازه نماز خواندن نداد؟
   آیا زهرا (س) طبق گفته پیغمبر (ص)سیده نساء اهل جنه نبود ؟ اگر امام به حق زمان حضرت زهرا (س) جناب ابوبکر بود چرا حضرت زهرا ازش ناراحت بود و بهش معرفتی و توجهی نداشت ؟یعنی حضرت زهرا (س) شامل این حدیث نبوی که «هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است» می شود؟!!!!!!!!!!!!! نه نه حضرت زهرا (س) سیده اهل جنه هست و امام زمانش را هم شناخت که کسی جز امیر المومنین (ع) نبود که پیامبر (ص) روحی فداه در غدیر خم به همگان معرفی نمود و برادران اهل سنت برای نابود کردن این واقعیت تا جایی پیش رفتن که حتی زبانم لال به آقا رسول الله تهمت حذیان گویی زدند در حالی که خدا تبارک و تعالی در قران کریم می فرماید :»هرگز از روی هوی و هوس سخن نمی گویی».
   بهتره سری به صحیحین بزنی و ببینی که چه توهین به ساحت آن نور متعالی آقا رسول الله شده و تا چه حد شخصیت این انسان بزرگ و رحمه للعالمین رو پایین آوردن.پیامبری که سر پا بول میکنه ،پیلمبری که مجلس اهوو لعب رو دوست داره ،پیامبری که ام المومنین عایشه رو بر دوش خودش حمل میکنه و به مجلس عروسی و لهو میبره و ….شما بهتره تعصب رو کنار بگذاری و حقیقت رو ببینی.

   • سلام آقای ناشکیبا
    اول در مورد آمارهای مسخره بالاتون تو غرب خواهش میکنم یه خرده منابعتون را گسترش بدید تا حرفاتون مایه تمسخر نشه برید تحقیق کنید در مورد اعتیاد و تجاوز و قتل و امنیت اجتماعی به صورت کامل ومقایسه ای بین ایران وهمون کشورهای به زعم شما وحشی غربی .
    دوم بدونید من یک شیعه دوازده امامی هستم و خوشبختانه متعصب نیستم و منابعی که ارتباط درست بین خلفا وحتی ازدواج با دختر حضرت علی را نشان میده بسیار قویتراست از مزخرفات یک عده که میخوان بین مسلمونا اختلاف بندازند. برید مغز اسلام را درک کنید وهدف ائمه که اثبات حقانیت اسلامه نه اثبات خودشون به قیمت تفرقه مسلمونا من اون سنیی که به رفتار علی ع عمل میکنه بیشتر از امثال شماها شیعه میدونم که با افکار وکاراتون باعث شدید به ما برچسب مشرک وکافر بخوره. وعلی مظلوم است به واسطه چنین طرفدارانی . به قولی دشمن دانا به از…

 10. مرگ بروهابي و وهابيت

 11. صیغه=هرزگی زیر چتر اسلام

 12. چنانکه می دانیم صیغه یا همان متعه در زمان خلیفه دوم ممنوع شد و خلیفه دوم نیز گفته است که در زمان پیامبر و خلیفه اول حلال بوده و من ممنوع می کنم و حلال بودن آن در آیه 24 سوره نساء آمده است اما سوال این است که آیا خلیفه دوم مجاز بوده چیزی را که خدا و پیامبرش حلال کرده ، حرام کند یا نه؟
  شیعه معتقد است حکم خدا و رسول فقط با خدا و رسول است و اگر اهل سنت معتقد است هر کسی می تواند احکام خدا تغییر دهد پس این دلیل نمی شود که حکم شرعی بودن متعه در اسلام نبوده است .

 13. صيغه شونده و صيغه كننده = نمايندگان اسلام ناب محمدي

 14. زمانی بود دو قشر راهبر بود تو مملکت: اولی روحانیت که الحق و والانصاف اسلام رو تاکید می کنم اسلام رو بدون مطالب شبه اسلامی و من در آوردی های فقهی تعریف و تبیین می کردند و دومی قشر روشنفکری که بحث های انسانی رو بیان میکردند و به مخالفت با اشتباهات فقهی میپرداختند و کلا عالم سیاست و علمو درست می گردوندند . حالا چی؟!
  عزیزان. دوستداران علی , ولله بالله صیغه فحشای زیر بال اسلام نیست. چرا با اطلاعات نصفه میاین تو میدون؟ روایات 12 تا امام و یه پیغمبر تبیین گر این قرارداد اسلامیه…. تورو خدا فقط به کار آخوند جماعت نگا نکنید ,, اشتباهاتشون رو به اسلامی که منتی به خاک نداره نسبت ندین.

 15. سلام دوستان
  ای بابا هر کی از یه دری گفت،خلاصه صیغه یه دستور اسلامیه،که مشکلیم نداره.اما شرایط خاص خودشو داره،نگفتن هر کسی بره صیغه کنه،ماها همیشه مشکلمون تو کج فهمیه،مطالعه نداریم،به همین خاطر تا چیزی میشنویم فوری باور میکنیم.زود باوریم.آخرشم به پای اسلام و مسلمین تمومش می کنیم و چند تا ….نثارش میکنیم.تو این بحثم اگه چند نفری میان سوئ استفاده میکنن دلیل نمیشه بگیم به کل غلطه،این روزا اگه پدر و مادرت بفهمن دوست دختر یا دوست پسر داری میگن الهی بچمون بزرگ شده،اما اگه بفهمن فرضا رفته صیغه کرده اونم از راهش انگار قتل انجام داده و همه به چشم یه آدم فاسد نیگاش میکنن.این همه فساد تو جامعه هست چرا اونارو نمیگین.حالا که رسید به بحث صیغه و دستور اسلامی و روایت و حدیث شد فساد و هرزگی؟!!!!!!واقعا که ماها اصلا مشکل داریم.یه بحث هم با دوستان اهل وهابی اینجا شماها هنوز تو بحث خدای که آخر شب میاد آسمون اول و خدا جسم دار و کلا توحید مشکل دارید داداش فعلا برید اونارو حل کنید بعد بیاید اینجا،فقه شیعه پویاست و ایمان دارم بهترین و برترین راه بندگی خداست.سوء استفاده بوده و همیشه هست.متاسفانه هست.حالا اینارو پای دین نذاریم.که مشکل خودمونیم.

  اسلام=دین محبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببت

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: